OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ajaccio sprawdzi Makuszewskiego
7 lipca 2009, 13:27

Były zawodnik SMS Łódź, ostatnio występujący w Wigrach Suwałki przez najbliższe 10 dni będzie przebywał  we francuskim AC AJACCIO. W tym czasie wystąpi w dwóch meczach sparingowych (w tym w spotkaniu z  OLIMPIQUE MARSYLIA).W tym sezonie w barwach Wigier Suwałki Makuszewski rozegrał 30 spotkań, w których strzelił 6 bramek.- Za sprawą trenera Wigier Suwałki, Zbigniewa Kaczmarka, który sam występował w lidze francuskiej, przedstawiciele  AJACCIO  zainteresowali się moją osobą – mówi Makuszewski.AJACCIO poszukuje niewysokiego, szybkiego i dobrego technicznie prawego pomocnika. Tym wszystkim parametrom odpowiada właśnie Makuszewski.- Będę miał okazję przekonać się jak dużo różni się futbol europejski od polskiego. Jestem dobrze przygotowany. Dzięki uprzejmości działaczy SKS WIGRY oraz trenera Zbigniewa Kaczmarka  przez ostatnie tygodnie przygotowywałem się pod okiem specjalisty od Ligii Francuskiej czyli właśnie trenera Kaczmarka. Mam nadzieję, iż w AJACCIO zostanę dłużej niż 10 dni – dodaje Makuszewski.AC AJACCIO występuje obecnie we francuskiej Ligue 2. W sezonie 2008/2009 klub z Korsyki zajął  16. miejsce. 

Były zawodnik SMS Łódź, ostatnio występujący w Wigrach Suwałki przez najbliższe 10 dni będzie przebywał  we francuskim AC AJACCIO. W tym czasie wystąpi w dwóch meczach sparingowych (w tym w spotkaniu z  OLIMPIQUE MARSYLIA).

W tym sezonie w barwach Wigier Suwałki Makuszewski rozegrał 30 spotkań, w których strzelił 6 bramek.
– Za sprawą trenera Wigier Suwałki, Zbigniewa Kaczmarka, który sam występował w lidze francuskiej, przedstawiciele  AJACCIO  zainteresowali się moją osobą – mówi Makuszewski.
AJACCIO poszukuje niewysokiego, szybkiego i dobrego technicznie prawego pomocnika. Tym wszystkim parametrom odpowiada właśnie Makuszewski.
– Będę miał okazję przekonać się jak dużo różni się futbol europejski od polskiego. Jestem dobrze przygotowany. Dzięki uprzejmości działaczy SKS WIGRY oraz trenera Zbigniewa Kaczmarka  przez ostatnie tygodnie przygotowywałem się pod okiem specjalisty od Ligii Francuskiej czyli właśnie trenera Kaczmarka. Mam nadzieję, iż w AJACCIO zostanę dłużej niż 10 dni – dodaje Makuszewski.
AC AJACCIO występuje obecnie we francuskiej Ligue 2. W sezonie 2008/2009 klub z Korsyki zajął  16. miejsce.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media