OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Akredytacje prasowe na sezon 2021/2022
30 lipca 2021, 14:12

Wytyczne Klubu odnośnie pracy przedstawicieli mediów podczas rozgrywek eWinner 2. Ligi.

Aby otrzymać akredytację należy wysłać maila z danymi na adres: marketing@wigrysuwalki.eu. Klub w sezonie 2021/2022 nie korzysta z systemu accredito. Akredytacje będą wydawane w dniu meczu przy wejściu na trybunę VIP. Akredytowani dziennikarze – muszą udać się do loży prasowej znajdującej się na drugim piętrze budynku trybuny krytej, natomiast fotoreporterzy mogą pracować za linią bramkową (wejście na murawę skrajnymi bramkami z trybun B3/A3). Jednocześnie na murawie za linią bramkową może przebywać dwunastu fotoreporterów. Nie ma możliwości przemieszczania się podczas meczu pomiędzy połowami boiska.

Nie będzie możliwości pracy z trybuny VIP. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. W loży prasowej będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych Klubu. Toalety będą dostępne w trybunie krytej.

Konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn (po jednym szkoleniowcu i jednym zawodniku). Konferencje odbywają się w specjalnych warunkach sanitarnych. Przed konferencją należy udać się do wejścia głównego (10 min po zakończonym meczu) skąd cała grupa przejdzie do sali konferencyjnej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media