OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Andrius Brokas kolejnym wzmocnieniem
3 lipca 2011, 08:24

Niespełna dwudziestojednoletni reprezentant Litwy (U-21), występujący ostatnio w Suduvie Mariampol Andrius Brokas kolejnym wzmocnieniem suwalskich Wigier. Młody litewski zawodnik pozostanie w Suwałkach przynajmniej do końca rundy jesiennej i będzie rywalizował o miejsce w składzie drużyny Donatasa Venceviciusa z napastnikami.Andrius Brokas był jednym z czołowych piłkarzy Suduvy Mariampol, z którą grał nawet w rozgrywkach Ligi Europejskiej (debiut w meczu z duńskim FC Randers). Zaliczył także dobre występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju, m.in. w meczach z Portugalią, Grecją czy Anglią.- Udało się nam pozyskać bardzo utalentowanego zawodnika, z którym wiążemy spore nadzieje – powiedział Dariusz Mazur, prezes SKS „Wigry”. Dzięki temu wzmocnieniu, a także powrocie po kontuzji Daniela Ołowniuka wzrośnie konkurencja w formacji ofensywnej, co będzie na pewno bardzo korzystne dla drużyny – dodał.Suwalczanie rozegrali wewnętrzną gierkę, która zakończyła się wynikiem 2:2. Wystąpili w niej także inni testowani piłkarze, ale o ewentualnych dalszych wzmocnieniach dowiemy się w ciągu najbliższych kilku dni. „Biało-niebiescy” rozpoczynają sezon za niespełna trzy tygodnie (20 lipca mecz wyjazdowy Pucharu Polski z Mazurem Karczew). Wcześniej rozegrają dwa sparingi – w piątek 8 lipca w Mariampolu z Taurasem Taurages (godz. 18:00 czasu polskiego) oraz w sobotę 16 lipca w Alitusie z tamtejszych FC.

Niespełna dwudziestojednoletni reprezentant Litwy (U-21), występujący ostatnio w Suduvie Mariampol Andrius Brokas kolejnym wzmocnieniem suwalskich Wigier. Młody litewski zawodnik pozostanie w Suwałkach przynajmniej do końca rundy jesiennej i będzie rywalizował o miejsce w składzie drużyny Donatasa Venceviciusa z napastnikami.

Andrius Brokas był jednym z czołowych piłkarzy Suduvy Mariampol, z którą grał nawet w rozgrywkach Ligi Europejskiej (debiut w meczu z duńskim FC Randers). Zaliczył także dobre występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju, m.in. w meczach z Portugalią, Grecją czy Anglią.

– Udało się nam pozyskać bardzo utalentowanego zawodnika, z którym wiążemy spore nadzieje – powiedział Dariusz Mazur, prezes SKS „Wigry”. Dzięki temu wzmocnieniu, a także powrocie po kontuzji Daniela Ołowniuka wzrośnie konkurencja w formacji ofensywnej, co będzie na pewno bardzo korzystne dla drużyny – dodał.

Suwalczanie rozegrali wewnętrzną gierkę, która zakończyła się wynikiem 2:2. Wystąpili w niej także inni testowani piłkarze, ale o ewentualnych dalszych wzmocnieniach dowiemy się w ciągu najbliższych kilku dni. „Biało-niebiescy” rozpoczynają sezon za niespełna trzy tygodnie (20 lipca mecz wyjazdowy Pucharu Polski z Mazurem Karczew). Wcześniej rozegrają dwa sparingi – w piątek 8 lipca w Mariampolu z Taurasem Taurages (godz. 18:00 czasu polskiego) oraz w sobotę 16 lipca w Alitusie z tamtejszych FC.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media