OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Andrzej Niewulis w Jagiellonii
23 stycznia 2009, 09:56

Niespełna dwudziestoletni  Andrzej Niewulis, podstawowy obrońca drugoligowych Wigier Suwałki, został oficjalnie piłkarzem Jagiellonii Białystok. Dziś podpisano  umowę między klubami. Nie wiadomo jednak na jak długo suwalczanin zwiąże się kontraktem z Jagiellonią. Stosowne dokumenty podpisze bowiem w ciągu najbliższych dni. Klubowi działacze nie ujawniają szczegółów finansowych. Na mocy umowy, Niewulis będzie od 1 lutego 2009 roku piłkarzem Jagiellonii, ale ten sezon piłkarski dokończy jeszcze w barwach Wigier. Zobacz co powiedział prezes Jagiellonii o transferze w WIGRY TV

Niewulis jest wychowankiem suwalskiego klubu. Ma na koncie występy w reprezentacji Polski do lat 19. Jako junior, kilka lat spędził w UKS SMS Łódź.
Piłkarz od dłuższego czasu wzbudzał zainteresowanie klubów polskiej ekstraklasy i pierwszej ligi, w tym Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, PGE GKS Bełchatów, Górnika Łęczna i Legii Warszawa. Jednak najbardziej konkretna była Jagiellonia Białystok i właśnie w tym klubie suwalczanin będzie kontynuował swoją przygodę z futbolem.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media