OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Artur Skowronek żegna się z Wigrami
8 czerwca 2018, 14:54

Suwalski Klub Sportowy Wigry dziękuje za owocną współpracę trenerowi Arturowi Skowronkowi, który prowadził nasz zespół w minionym sezonie.

Razem ugruntowaliśmy pozycję suwalskiego klubu wśród najlepszych drużyn NICE 1 ligi, kończąc rywalizację na zapleczu Ekstraklasy na 6. miejscu w tabeli.

Wszystko ma swój początek i swój koniec. Nasza współpraca z tym szkoleniowcem właśnie dobiegła końca. Zarząd SKS Wigry Suwałki wysoko oceniał kwalifikacje, dobrą pracę i trenerską jakość Artura Skowronka. Dlatego już w trakcie minionego sezonu podpisaliśmy z tym szkoleniowcem umowę przedłużającą pracę trenera w Wigrach na następny sezon, czyli do czerwca 2019 roku. A jednak życie pisze swoje scenariusze.

Nasze sukcesy w 1. lidze nie pozostały niezauważone. Stal Mielec zaproponowała trenerowi Skowronkowi bardzo dobre warunki finansowe za pracę od nowego sezonu.

Nie chcieliśmy się pogodzić z odejściem trenera, ale Artur Skowronek był bardzo zdeterminowany by podpisać kontrakt w Mielcu. Po kilku rozmowach musieliśmy zaakceptować odejście trenera. Finansowa skala propozycji jaką otrzymał, była z dużo wyższej półki niż to, co my mogliśmy zaproponować.

Uzgodniliśmy jednak, że Stal Mielec zapłaci Wigrom ekwiwalent – w ustalonej wysokości – za zwolnienie trenera z kontraktu z naszym  klubem.

Lubimy działać bezkonfliktowo, dlatego podaliśmy sobie z Arturem Skowronkiem ręce i tak jak się w dobrej atmosferze spotkaliśmy przed rokiem, tak i teraz żegnamy się w dobrym klimacie. Życzymy Arturowi wielu sukcesów    i satysfakcji z pracy z zespołem z Mielca, co najmniej takiej, jakiej doświadczył w Suwałkach. Niebawem znów spotkamy się na pierwszoligowych boiskach, rywalizując z szacunkiem dla rywala i zachowując w pamięci naszą dobrą współpracę z przeszłości.

A że życie nie znosi próżni, za chwilę Wigry przejmie nowy szkoleniowiec, a o szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zarząd SKS Wigry Suwałki

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media