OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Badania w Cardio Vita
21 lipca 2021, 09:51

Zawodnicy Wigier Suwałki przeszli szczegółowe badania diagnostyczne.

Przed ostatnim sparingiem z Pogonią Siedlce nasi piłkarze odwiedzili Poradnię Medyczną Cardio Vita. Przeprowadzone badania pozwolą na rzetelną ocenę kondycji naszych zawodników przed startem sezonu – powiedział trener Biało-Niebieskich Dawid Szulczek. Dzięki współpracy z naszym partnerem możemy stale monitorować stan zdrowia naszych zawodników. 

Cardio Vita to Nowoczesna placówka, mieszcząca się w centrum Suwałk przy ulicy ks. J. Popiełuszki 1 lok. U6 oferuje bardzo szeroki zakres usług medycznych oraz profesjonalne podejście personelu do pacjenta. Polecamy usługi naszego partnera.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media