OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Bartosz Widejko zawodnikiem Wigier
28 lutego 2013, 20:58

Niespełna 21-letni lewonożny obrońca trenujący ostatnio z pierwszą drużyną Legii

, natomiast grający w Młodej Ekstraklasie tej drużyny Bartosz Widejko przez najbliższą rundę będzie występował w suwalskich Wigrach.

Jest to siódme a zarazem ostatnie wzmocnienie suwalczan przed rundą wiosenną. Bartek jest wychowankiem rocznika ’92 Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. W 2009 roku wywalczył wicemistrzostwo Polski w kategorii juniorów młodszych. Po kolejne dwa wicemistrzostwa i mistrzostwo kraju sięgnął już z Młodą Legią. W rudzie jesiennej zaliczył on 15 występów w Młodej Ekstraklasie, w których zdobył jedną bramkę. Dodatkowo zawodnik zagrał również w dwóch meczach Pucharu Polski. Nowy nabytek biało-niebieskich zimą był już testowany przez GKS Bełchatów, oraz Miedź Legnica.

Jest to bardzo poważne wzmocnienie biało-niebieskich przed rundą wiosenną, w której Wigry będą walczyć o utrzymanie. Przypomnijmy, że suwalczanie od dłuższego czasu szukali zawodnika o statusie młodzieżowca, a w roli takiego zawodnika występuje właśnie Bartek.

– Już ponad miesiąc temu po raz pierwszy chcieliśmy pozyskać tego piłkarza. Cieszę się bardzo, że udało nam się to zrobić na samym finiszu okienka transferowego, w zasadzie rzutem na taśmę. Jestem przekonany, że gra w Wigrach będzie dla Bartka trampoliną do przyszłych występów w ekstraklasie- Powiedział prezes Wigier, Dariusz Mazur.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media