OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Bez prezentu w „urodziny”
31 sierpnia 2014, 23:05

Biało-niebiescy nie zdołali sprawić sobie prezentu w 67. rocznice powstania klubu i odnieśli drugą porażkę w tym sezonie, przegrywając 0:1 z Olimpią Grudziądz.

Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył w 82 minucie Woźniak, który po zagraniu Popovicia zupełnie niepilnowany wbiegł z piłką w pole karne Wigier i mocnym strzałem w „długi” róg pokonał Karola Salika.

Mecz ten mógł jednak ułożyć się zupełnie inaczej, bo Wigry miały swoje sytuacje, a w 67 minucie arbiter powinien wyrzucić z boiska Pitera-Bučke, który nieprzepisowo zatrzymał na linii pola karnego wychodzącego na czystą pozycję Kamila Adamka.

Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mieli dwie minuty później. Świetną piłkę w kierunku Mackiewicza zagrał Adamek, pomocnik Wigier dograł do Radzia, którego strzał o centymetry minął bramkę gości. 

Olimpia odpowiedziała jedną groźną sytuację, ale Szczot zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i po minięciu Karola Salika nie zdołał trafić do pustej bramki.

Biało-niebiescy odnieśli swoją drugą porażkę w tym sezonie, ale zdecydowanie na nią nie zasłużyli. Suwalczanie, szczególnie w drugiej połowie, zagrali naprawdę dobrze na tle doświadczonego zespołu Olimpii.

Wigry Suwałki 0:1 (0:0) Olimpia Grudziądz

Bramka: 82′ Woźniak.

Wigry: Salik – Bogusz, Karankiewicz, Mackiewicz, Sernas (61′ Adamek), Lauryn, Michałowski, Radzio (87′ Tarnowski), Bartkowski, Żebrowski (76;, Jarzębowski’ Biel)

Olimpia: Wróbel – Jaroch, Łabędzki, Bucko, Woźniak, Kłus, Popović, Kaczmarek (89′ Suchocki), Rogalski (72′ Smoliński), Cieśliński, Aleksander (57′ Szczot).

Żółte kartki: Bartkowski – Kaczmarek, Piter-Bučko.

Widzów: 2500

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media