Bez punktów z Resovią
13 listopada 2012, 10:56

Niestety nie udało się odnieść kolejnego zwycięstwa na własnym stadionie „biało-niebieskim”. Piłkarze suwalskich Wigier przegrali z Resovią Rzeszów 0:1 (0:1) w meczu 16. kolejki II ligi gr. wschodniej.

Mecz dla drużyny trenera Donatasa Vencevičiusa ułożył się fatalnie bo już w już w 6 minucie gola dla drużyny gości zdobył Tomasza Ciećko. Od 45 minuty zawodnicy Wigier grali w dziesiątkę, drugą żółta kartką w konsekwencji czerwoną został ukarany Robert Wesołowski. Od tego momentu zawodnicy Resovii kontrolowali wydarzenia na boisku i tylko dobra postawa naszego bramkarza spowodowała, że Rzeszowianie nie zapisali więcej goli na swoim koncie. Ostatni mecz rundy jesiennej piłkarze Wigier również zagrają z drużyną z Rzeszowa, tym razem ich przeciwnikiem będzie Stal.

Wigry Suwałki – Resovia Rzeszów  0:1 (0:1)