OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Bilety na mecz z Sandecją Nowy Sącz
11 lipca 2020, 11:42

W poniedziałek (13.07) będzie można kupić bilety na wtorkowy mecz Fortuna 1 Liga.

Do zakupy biletu na mecz z Sandecją Nowy Sącz (wtorek 14 lipca, godzina 17:30), zapraszamy w poniedziałek. W dniu meczu kasy będą zamknięte.  Kasa od ulicy Zarzecze będzie czynna w poniedziałek w godzinach 11:00 – 18:00. Ilość biletów jest ograniczona! Bilety dostępne jedynie na trybunę zachodnią (starą).

Wstęp na mecz mają posiadacze karnetów (za okazaniem). W zawiązku z zachowaniem odpowiedniej odległości na trybunach pomiędzy kibicami numer miejsca z karnetu nie będzie obowiązywał. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na trybunach, posiadaczy karnetów z sektorów A3 i B3 (trybuna wschodnia – nowa) prosimy o zajmowanie miejsc na trybunie zachodniej (starej)od ulicy Grunwaldzkiej.

Odległość pomiędzy pojedynczymi osobami na trybunach to 3 puste siedzenia!. Rodziny mogą zajmować miejsca obok siebie (osoby siedzące obok muszą zachować odstęp 3 pustych siedzeń).

Przypominamy że podczas meczów Fortuna 1 Liga obowiązuje bezwzględny obowiązek noszenia maseczek i zachowanie dystansu.  Zgodnie z wytycznymi PZPN na trybunach będzie mogło zasiąść 766 kibiców

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media