OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Browar Północny na dłużej z Wigrami
2 września 2022, 15:08

Sponsor Generalny Biało-Niebieskich pozostaje w gronie firm wspierających Wigry! Browar Północny od lat wspiera Klub dodatkowo angażując się w liczne wydarzenia towarzyszące Wigrom.

Wielokrotnie mecze naszego Klubu, oraz liczne wydarzenia sportowe były wyświetlane w lokalu Sponsora. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie Biało-Niebieskich oraz życzymy owocnej współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia restauracji oraz skorzystania z bogatej oferty naszego Sponsora.

Browar Północny z dumą i radością kontynuuje historię piwowarstwa w Suwałkach serwując gościom różne style piwa: pils, pszeniczne, belgijski blond, lager, milk stout, apa i inne. Piwa można skosztować na miejscu lub nabyć w prezentowym kartonie. 

Browar Północny to nie tylko piwo to również restauracja, gdzie można zjeść dobry burger z bułką własnego wypieku, jak również chaczapuri – danie kuchni gruzińskiej. Wszystkie składniki są zawsze świeże i najwyższej jakości, co zapewnia wyjątkowy smak.  

Browar Północny zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych: przyjęć weselnych, imienin, urodzin, styp, spotkań towarzyskich 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź SOCIAL MEDIA BROWARU!

Browar Północny, Noniewicza 42 tel.: 502 699 399  

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media