OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ciąg dalszy nadrabiania zaległości
20 października 2009, 18:40

Już jutro (środa, 21 października) piłkarze suwalskich Wigier będą mieli tyle samo meczów rozegranych co inne drużyny II ligi gr. wschodniej. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka rozegrają bowiem kolejny zaległy mecz. „Biało-niebiescy” o godz. 14:00 podejmą na własnym boisku przedostatni zespół tabeli – GKS Jastrzębie. Wigry ostatnio spisują się bardzo dobrze i zajmują 8. lokatę, zatem faworyt meczu może być tylko jeden. Szkoleniowiec suwalczan przestrzega jednak przed dopisywaniem kompletu punktów przed meczem i zapowiada ciekawe widowisko.

Nasz serwis przeprowadzi relację WIGRY LIVE SMS z tego spotkania. Relacja tekstowa w serwisie suwalki24.pl

Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie (16 września) spotkanie nie odbyło się ze względu na zatrucie pokarmowe gospodarzy. Suwalscy piłkarze są ostatnio na fali – grają ładnie dla oka, pną się w górę tabeli, a na jutrzejszy mecz powinni być gotowi wszyscy zawodnicy, gdyż do składu powróci pauzujący za kartki Przemysław Makarewicz. Ewentualne zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu nie da co prawda wyższego miejsca w tabeli (chyba, że Wigry rozgromią GKS 8:0), ale przybliży do lidera na zaledwie siedem punktów!

Nie ma co jednak liczyć na to, że mecz z Jastrzębiem będzie spacerkiem. Spadkowicz z I ligi zdobył piętnaście punktów mniej i zajmuje odległe 17. miejsce, ale w ostatnich meczach pokazuje, że nabiera ogrania i jest coraz groźniejszy. Jastrzębianie przegrali co prawda ostatnie spotkanie z LKS Nieciecza 1:2, ale obie bramki stracili w końcówce meczu i napędzieli wiele strachu czołowej drużynie ligi. Wcześniej podopieczni Jerzego Wyrobka pokonali na wyjeździe Olimpię Elbląg 3:1.

Kibice Wigier doskonale pamietają poprzedni sezon, kiedy to „biało-niebiescy” potrafili wygrać z najlepszym, a przegrać z teoretycznie dużo słabszym rywalem. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie nasi zawodnicy staną na wysokości zadania i nie pozwolą, by drużyny z dołu tabeli wywoziły punkty z Suwałk.

Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie, środa, 21 października, godz. 14:00, ZAPRASZAMY!!!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media