OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Co nas czeka przed inauguracją?
5 marca 2009, 12:30

Kibice odliczają już dni do wznowienia rozgrywek II ligi. O ile uda się uporać z kiepskim stanem boiska w Suwałkach, ?biało-niebiescy? podejmą 14 marca Concordię Piotrków Trybunalski. Przed inauguracją rundy wiosennej, kibiców jak i zawodników czekają jeszcze dwa ważne wydarzenia. 7 marca (sobota) Wigry zagrają ostatni, trzynasty sparing przed ligowymi zmaganiami o punkty. O godzinie 13:00 na sztucznej murawie w Białymstoku zmierzą się z trzecioligową Warmią Grajewo.   

To już niemal tradycja, że okres przygotowawczy w wykonaniu suwalczan kończy się meczem kontrolnym właśnie z tym rywalem (trzeci raz w przeciągu półtorej roku). Trener Kaczmarek wciąż zmaga się z kłopotami kadrowymi i na ten mecz nie będzie wystawiał graczy trenujących ?na pół gwizdka?. Po kontuzji wrócił już Tomasz Kotwica, a treningi rozpoczął Michał Danilczyk. Dużo gorzej wygląda sytuacja Łukasza Stasiaka, który prawdopodobnie nie zagra jeszcze w meczu z Concordią.

12 marca (czwartek) piłkarze zaprezentują się swoim kibicom w oficjalnej prezentacji drużyny, która odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Co ciekawe, budynek uczelni gości piłkarzy już po raz drugi. Pierwsza prezentacja w odbyła się tu przed rewanżową rundą ubiegłego sezonu. Wiceprezes, Dariusz Mazur zapowiedział wiele ciekawych atrakcji towarzyszących prezentacji zespołu. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu ? już jutro.

O wyniku spotkania z Warmią Grajewo poinformujemy w przerwie meczu i tuż po jego zakończeniu.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media