OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Coraz większe zainteresowanie WIGRY TV
14 grudnia 2008, 17:33

Dział WIGRY TV cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasz serwis oraz innych mediów. Materiały filmowe WIGRY TV można obejrzeć już nie tylko na naszej stronie internetowej, ale także w portalu informacyjnym suwalki24.pl, serwisie Polskiego Radia Białystok (www.radio.bialystok.pl) oraz na stronie suwalskiej rozgłośni radiowej – Radia 5 (www.radio5.com.pl). Dzięki naszej współpracy z lokalnymi mediami, informacje z życia klubu docierać będą do jeszcze większej liczby kibiców piłki nożnej. UWAGA! Już jutro w WIGRY TV kolejny materiał filmowy z kampanii „Zima na biało-niebiesko”. Tym razem piłkarze odwiedzili Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy!   

Dział WIGRY TV cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasz serwis oraz innych mediów. Materiały filmowe WIGRY TV można obejrzeć już nie tylko na naszej stronie internetowej, ale także w portalu informacyjnym suwalki24.pl, serwisie Polskiego Radia Białystok (www.radio.bialystok.pl) oraz na stronie suwalskiej rozgłośni radiowej – Radia 5 (www.radio5.com.pl). Dzięki naszej współpracy z lokalnymi mediami, informacje z życia klubu docierać będą do jeszcze większej liczby kibiców piłki nożnej.
UWAGA! Już jutro w WIGRY TV kolejny materiał filmowy z kampanii „Zima na biało-niebiesko”. Tym razem piłkarze odwiedzili Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy!

  
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media