OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Czas na Motor Lublin
22 marca 2012, 21:34

Kolejny ligowy mecz na Stadionie Miejskim w Suwałkach rozegrają piłkarze Wigier. 

Po ostatnim remisie z Jeziorakiem Iława, „biało-niebiescy” zmierzą się z dużo wyżej notowanym rywalem, mającym aspiracje i spore szanse na awans do I ligi – Motorem Lublin. Początek spotkania w sobotę o godzinie 19:00.

Lublinianie zajmują w tabeli 4. pozycję i tracą do wicelidera siedem oczek, ale przypomnijmy, że nie rozegrali spotkania z KSZO w ostatni weekend. Podopieczni Modesta Boguszewskiego przyjadą do Suwałk z planem rozpoczęcia pościgu za Stomilem Olsztyn i trzeba przyznać, że są faworytem sobotniej konfrontacji.

Wigry po przeciętnym meczu z Jeziorakiem nie mogą sobie pozwolić na porażkę, a i remis nie ucieszy suwalskich piłkarzy i publiczności. W zeszłej rundzie podopieczni Donatasa Venceviciusa przegrali w Lublinie 0:1 po golu Piotra Prędoty, który z Igorem Migalewskim jest najskuteczniejszym zawodnikiem Motoru. W składzie suwalczan zabraknie na pewno Michała Twardowskiego, który musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoją występy Igora Chembarowa oraz Patryka Gondka. Reszta zawodników powinna być gotowa do gry, ale trener nie będzie miał łatwego zadania w ustalaniu składu meczowego.

Wigry nadal plasują się na odległej 13. pozycji, a więc rywal jest wyżej o dziewięć oczek. Warto jednak podkreślić, że w meczach z silniejszymi rywalami nasi piłkarze prezentowali się dużo lepiej i potrafili osiągnąć dobry wynik. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie w sobotę. Wygrana może dać awans na 10. miejsce.

Przypominamy, że ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Kasa na stadionie od ul. Zarzecze czynna jest w godzinach od 11:00 do 19:00. Zachęcamy do wcześniejszego nabycia biletu w celu uniknięcia kolejek przed meczem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media