OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Cztery mecze w Olecku
12 maja 2011, 09:35

To już pewne. Piłkarze suwalskich Wigier zagrają na stadionie MOSiR-u przy ulicy Park 1 w Olecku. Chodzi o cztery mecze w roli gospodarza.SKS Wigry otrzymał właśnie zgodę piłkarskiej centrali, która warunkowo umożliwia rozegranie tych spotkań na oleckim obiekcie. Chodzi o mecze z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Jeziorakiem Iława oraz Resovią i Stalą Rzeszów. O ile dwa ostatnie spotkania muszą być rozegrane obligatoryjnie 5 i 12 czerwca o 17.00, to trwają jeszcze ustalenia dotyczące terminów meczów z Ruchem i Jeziorakiem. Odpowiedź mamy poznać już jutro ( 13 maja). Także jutro będzie wiadomo, jak będzie można zdobyć wejściówki na spotkania w których Wigry wystąpią w roli gospodarza. Pomyślną decyzję piłkarskiej centrali poprzedziły liczne zabiegi suwalskiego klubu. Działacze przeprowadzili rozmowy z burmistrzem Olecka i dyrektorem MOSiR-u. Potrzebna była też zgoda miejscowej policji. Obiekt był również wizytowany przez przedstawicieli PZPN. Na stadionie w Olecku jest 800 miejsc siedzących, w tym część pod dachem.

To już pewne. Piłkarze suwalskich Wigier zagrają na stadionie MOSiR-u przy ulicy Park 1 w Olecku. Chodzi o cztery mecze w roli gospodarza.
SKS Wigry otrzymał właśnie zgodę piłkarskiej centrali, która warunkowo umożliwia rozegranie tych spotkań na oleckim obiekcie. Chodzi o mecze z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Jeziorakiem Iława oraz Resovią i Stalą Rzeszów. O ile dwa ostatnie spotkania muszą być rozegrane obligatoryjnie 5 i 12 czerwca o 17.00, to trwają jeszcze ustalenia dotyczące terminów meczów z Ruchem i Jeziorakiem. Odpowiedź mamy poznać już jutro ( 13 maja). Także jutro będzie wiadomo, jak będzie można zdobyć wejściówki na spotkania w których Wigry wystąpią w roli gospodarza. Pomyślną decyzję piłkarskiej centrali poprzedziły liczne zabiegi suwalskiego klubu. Działacze przeprowadzili rozmowy z burmistrzem Olecka i dyrektorem MOSiR-u. Potrzebna była też zgoda miejscowej policji. Obiekt był również wizytowany przez przedstawicieli PZPN. Na stadionie w Olecku jest 800 miejsc siedzących, w tym część pod dachem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media