OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D. Gąska: Nie zabraknie nam zaangażowania
16 lipca 2017, 09:47

Pomocnik Wigier Damian Gąska o meczu z Pogonią Siedlce, nadchodzącym sezonie i o tym, jakie będą „nowe Wigry”.

Redakcja: Damian, w swoim ostatnim sparingu zremisowaliście z Pogonią 1:1. Jak oceniasz ten mecz?

Damian Gąska: Było to nasze ostatnie spotkanie przed Pucharem Polski. Graliśmy na pewno z bardzo silnym rywalem, który w sparingach uzyskiwał naprawdę dobre wyniki. Pogoń przecież niedawno pokonała Wisłę Płock. Dobrze weszliśmy w ten mecz. Mieliśmy swoje sytuacje, stuprocentowe, których niestety nie wykorzystaliśmy w pierwszej połowie. Straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. Na pewno to przeanalizujemy. Cieszy fakt, że strzeliliśmy bramkę po rzucie wolnym, który dzień przed meczem ćwiczyliśmy. Staraliśmy się kontrolować grę. Teraz już skupiamy się na meczu pucharowym.

Redakcja: Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, a za tydzień czeka Was, wspomniany przez Ciebie, mecz I rundy Pucharu Polski. Uważasz, że Wasza forma jest już optymalna i jesteście w pełni gotowi na to spotkanie?

Damian Gąska: Fakt, za tydzień zaczynamy już mecze o stawkę. Jesteśmy teraz na etapie schodzenia z obciążeń i z dnia, na dzień wyglądamy coraz lepiej. Jestem pewien, że na sobotni mecz będziemy przygotowani w 100 procentach.

Redakcja: Jak wiemy latem w drużynie doszło do wielu zmian personalnych. Powiedz czego, Twoim zdaniem, możemy spodziewać się po tych „nowych Wigrach”?

Damian Gąska: Dokładnie, w drużynie doszło do wielu zmian, ale powoli zgrywamy się z chłopakami i mam nadzieję, że będą tego efekty. W zespole jest naprawdę świetna atmosfera. Czego można się po nas spodziewać? Na pewno tego, że będziemy walczyć. Nie zabraknie nam zaangażowania, a umiejętności piłkarskie mamy.  Za dwa tygodnie zaczynamy ligę, która wszystko zweryfikuje. Mam nadzieję, że nasi kibice będą nas wspierali, tak jak było to w zeszłym sezonie. To nam mocno pomoże.

 
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media