OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D.Nowak: Chcemy prezentować się jeszcze lepiej
9 kwietnia 2016, 22:57

Po wygranej 1:0 w Chojnicach trener Wigier chwali zespół za realizację przedmeczowych założeń taktycznych. 

Mariusz Pawlak (Chojniczanka): Wiedzieliśmy jaka jest nasza sytuacja. Nie chcę oceniać gry, bo wynik jest najważniejszym czynnikiem. Przegraliśmy na własne życzenie, ale nie chceliśmy tego meczu zremisować, chcieliśmy go wygrać. Sytuacje były, ale trzeba je wykorzystywać.

(Po konferencji prasowej zarząd Chojniczanki Chojnice zadecydował o zwolnieniu Mariusza Pawlaka z funkcji trenera pierwszoligowego klubu)

Dominik Nowak (Wigry): Jesteśmy szczęśliwi, bo mój zespół nosił ciężki balast w postaci tego, że nie mógł wygrać nie tylko u siebie, ale ostatnio także na wyjeździe. Byliśmy na samym dnie, ale już ponieśliśmy się delikatnie z kolan i to jest najważniejsze. Gratuluję swojemy zespołowi takiej konsekwencji w realizowaniu wszystkich założeń taktycznych. Zdawaliśmy sobie sprawę, że silną stroną Chojniczanki będą stałe fragmenty gry i to się sprawdziło. Potrafiliśmy w tych sytuacjach doskonale się bronić. Był to mecz walki, dwa zespoły czekały na ten jeden błąd. My ten błąd wykorzystaliśmy. Myślimy już o domowym spotkaniu z Pogonią Siedlce. Mamy kilka dni by popracować i prezentować się jeszcze lepiej.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media