OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D. Nowak: Dziękuję kibicom
5 czerwca 2016, 18:46

Wigry Suwałki- Olimpia Grudziądz 2:1. Wypowiedzi trenerów na konferencji prasowej. Dominik Nowak podkreślił, że kibice byli z drużyną nawet w trudnych momentach.

Jacek Paszulewicz (Olimpia Grudziądz):
– Na wstępie chciałbym pogratulować przeciwnikom bo rzadko przegrywamy w tej rundzie. Przegraliśmy dzisiaj z wymagającym rywalem. Przyjechaliśmy tutaj po trzy punkty ale się nie udało. Mimo, że był to tzw. mecz o pietruszkę było to spotkanie emocjonujące i kibicom mecz mógł się podobać. – powiedział trener Olimpii Grudziądz – W pierwszej połowie widzieliśmy Olimpię z pierwszej rundy, zaważył brak wystarczającego zaangażowania. Druga połowa z kolei odzwierciedla już to co pokazywaliśmy przez całą wiosnę, kiedy to wywalczyliśmy utrzymanie.

Dominik Nowak (Wigry):
– Dziękuję za gratulacje i również je składam przeciwnikom. Gratuluję obu naszym zespołom utrzymania się na następny sezon w I lidze. Gratuluję, bo zapewniliśmy je sobie już przed tym spotkaniem. Chciałbym podziękować również kiicom za to, że byli z nami – nawet w trudnych momentach. Gdy tu przychodziłem, to wiedziałem, że kibice będą z nami na dobre i złe. – powiedział trener Wigier – Pierwsza połowa spotkania była stabilna w naszym wykonaniu. Dobrze reagowaliśmy na sytuacje boiskowe. W drugiej połowie zabrakło nam wyrachowania i dlatego mecz mógł zakończyć się różnym wynikiem bo mieliśmy sytuacje po obu stronach. Chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom klubu. Teraz idziemy na zasłużone urlopy i zaczynamy myśleć o następnym sezonie, bo przerwa jest krótka i nie ma dużo czasu na odpoczynek.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media