OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D. Nowak: Szanujemy ten punkt
29 kwietnia 2016, 23:30

– Przyszło nam się zmierzyć z zespołem, którego jakość piłkarska jest na bardzo wysokim poziomie- powiedział po meczu z Miedzią trener Wigier Dominik Nowak.

Dwugłos trenerski po zakończonym bezbramkowym remisem meczu Wigry Suwałki- Miedź Legnica:

 

Ryszard Tarasiewicz (Miedź Legnica):

– Rozegraliśmy dobre zawody, w dobrym rytmie, ale nie udało nam się strzelić gola. Trafiliśmy na trudnego rywala, bo od początku pracy Dominika Nowaka w Wigrach, ten zespół gra bardzo dobrze i jest dobrze zorganizowaną drużyną. Próbowaliśmy akcji środkiem i bokiem, było kilka dobrych sytuacji. Budujące jest to, że nie tracimy bramek. A co do ofensywy, to w każdym meczu próbujemy, tworzymy okazje, a że piłka nie wpada do siatki – cóż, musimy dalej pracować i być jeszcze bardziej pazerni w tych sytuacjach.

Dominik Nowak (Wigry Suwałki):

– Przyszło nam się zmierzyć z zespołem, którego jakość piłkarska jest na bardzo wysokim poziomie. Chcieliśmy się przeciwstawić Miedzi poprzez agresywną grę i szybkie przejście do ataku po odbiorze piłki. Były różne fazy w tym spotkaniu. Musimy przeanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski, bo dzisiaj gościom zabrakło jedynie kropki nad i w postaci lepszej skuteczności. Dlatego szanujemy ten punkt i przyjmujemy go z zadowoleniem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media