OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D. Nowak: Wzmocnienia to kwestia czasu
10 stycznia 2017, 16:37

– Prognozy były niepokojące, ale pogoda jest dobra do treningów. Możemy przeprowadzać zajęcia na boisku z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Ten tydzień poświęcimy wprowadzeniu i badaniom – powiedział Dominik Nowak.

– Oprócz tych, którzy odeszli są z nami wszyscy. Każdy zdrowy i chętny do pracy. Dobrze, że inne kluby interesują się naszymi piłkarzami, ale na obecną chwilę jesteśmy w komplecie i ja jestem z tego bardzo zadowolony.

– Wzmocnienia to kwestia czasu. Mamy naprawdę bardzo dobry zespół. Jeżeli ktokolwiek miałby to przyjść to musi podnieść poziom tego zespołu.

– Cieszymy się, że pierwszy sparing zagramy z Jagiellonią, bardzo silnym zespołem. Będzie to fajny moment, aby po pierwszym tygodniu wprowadzić zawodników do spotkań z silniejszymi. Później gramy też z Zalgirisem, na Cyprze również będziemy mieli mocnych sparingpartnerów. Chodziło nam o to, żeby grać z silnymi zespołami. W lidze przyjdzie nam zmierzyć się z drużynami, które grały będą o wszystko. Jedni o utrzymanie, a drudzy tak jak my o awans do ekstraklasy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media