OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
D.Vencevicius: To był bardzo szybki mecz
12 marca 2016, 23:17

– Chwała chłopakom, że po przegranym meczu u siebie, zdobyliśmy punkt na takim terenie, jak Bytów- mówi trener suwalczan.

Wypowiedzi trenerów po zakończonym bezbramkowym remisem meczu Drutex- Bytovia Bytów- Wigry Suwałki:

Donatas Vencevicius (Wigry Suwałki) – Wiadomo, że przyjechaliśmy do Bytowa po trzy punkty. Nie pamiętam takiego spotkania, w którym było tyle walki. Był to bardzo szybki mecz, w którym mieliśmy dużo pracy w defensywie. Zarówno my jak i przeciwnicy mieliśmy okazję po stałych fragmentach gry, a niektóre nawet stuprocentowe. Chwała moim chłopakom, że po przegranym meczu u siebie, zdobyliśmy punkt na takim terenie, jak Bytów.

Tomasz Kafarski (Drutex-Bytovia) – Nie ma co ukrywać, że czujemy niedosyt. Potwierdziła się stara prawda, że jak nie strzelasz bramki to nie wygrywasz, ale gdy nie możesz wygrać to zremisuj i to zrobiliśmy. Mecz był bardzo otwarty, szczególnie w drugiej połowie. Było dużo sytuacji podbramkowych, ale zabrakło nam precyzji i zimnej krwi. Zabrakło tego czegoś. Trzeba przyjąć ten punkt i uznać tę inaugurację za udaną, bo w dwóch meczach u siebie zdobyliśmy 4 punkty. Wigry nie przyjechały się bronić, ale atakować i mieliśmy z tym sporo problemów. Nasi stoperzy musieli wykonać bardzo dużo sprintów.

 

 

foto:drutexbytovia.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media