OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dadzą z siebie wszystko
20 maja 2016, 22:14

Piłkarze Wigier wypowiadają się o najbliższym rywalu z szacunkiem, ale doskonale wiedzą o co grają i jak ważne będą trzy punkty w tym meczu.

W sobotę (21 maja) Wigry podejmą Sandecję Nowy Sącz. Początek meczu o 19.00 na stadionie miejskim w Suwałkach. Piłkarze Wigier wypowiadają się o najbliższym rywalu z szacunkiem, ale doskonale wiedzą, że muszą wygrać, by nie drżeć do końca rozgrywek o pierwszoligowy byt.

-Analizując grę Sandecji widać, że jest to dobra drużyna, grająca piłką. Będzie bardzo trudno, ale zrobimy wszystko, aby trzy punkty zostały w Suwałkach- mówi Adrian Karankiewicz, obrońca Wigier.

W przypadku wygranej suwalczanie będą mieli 41 punktów, a to oznacza praktycznie, że nie spadną.

– Ten mecz jest dla nas arcyważny, dlatego prosimy kibiców o głośne wsparcie z trybun. Doping wyzwala w nas dodatkowe pokłady sił, dodaje animuszu- dodaje piłkarz Wigier.

Trener Dominik Nowak nie powinien mieć żadnych trudności z zestawieniem wyjściowego składu.

 – Kadra jest wyrównana i tylko się z tego cieszyć – mówi szkoleniowiec Wigier. – Dobieram zawodników pod kątem przydatności do rywalizacji z konkretnym przeciwnikiem. Podobnie będzie w sobotę.

W Suwałkach doskonale wiedzą, że w szeregach gości warto zwrócić szczególną uwagę na Arkadiusza Aleksandra. Ten 36-letni napastnik zdobył w tym sezonie już 15 goli i aspiruje do tytułu króla strzelców rozgrywek.

Bilety na mecz można nabyć w sklepiku Wigier w suwalskiej Plazie. Będą też dostępne przed meczem w kasach na stadionie. Tradycyjnie już, kibice mogą skorzystać z bezpłatnego autobusu na stadion. Wyryszy on w trasę o 18.10 z przystanku przy ulicy Nowomiejskiej na osiedlu Północ.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media