OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Daleka podróż Wigier po ligowe punkty. Zapraszamy na transmisję. UWAGA! Mecz o godz. 16:00
13 kwietnia 2012, 08:30

Dziś rano piłkarze suwalskich Wigier wybrali się na pierwszy od pięciu miesięcy mecz wyjazdowy o ligowe punkty. Podopieczni Donatasa Venceviciusa wyjechali do podkrakowskich Niepołomic na spotkanie z tamtejszą Puszczą. 

W autokarze znalazła się siedemnastoosobowa kadra, której zadaniem będzie wywalczenie jak najlepszego wyniku na boisku trzeciej drużyny II ligi gr. wschodniej. UWAGA! Początek meczu w sobotę o godzinie 16:00, a nie jak wcześniej planowano o 17:00.

Wigry mają znakomity bilans spotkań z najbliższym rywalem. Suwalczanie wygrali trzy drugoligowe mecze – w poprzednim sezonie 3:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe, a w bieżącym Wigry pokonały Puszczę 1:0 w pierwszym ligowym meczu na zmodernizowanym obiekcie w Suwałkach. Warto dodać, że w meczach tych cztery razy do siatki rywala trafiał Grażvydas Mikulenas, któremu gospodarze sobotniego spotkania będą niewątpliwie poświęcać najwięcej uwagi.

Wigrom na pewno trudno będzie kontynuować zwycięską serię z Puszczą. Chociaż niepołomiczanie w poprzdenim sezonie utrzymali się w lidze tylko dzięki wycofaniu się innych drużyn, to w obecnym spisują się bardzo dobrze – niespodziewanie zajmują trzecie miejsce i mają jedenaście punktów przewagi nad suwalczanami.

W Wigrach zabraknie Kamila Lauryna, który musi pauzować za czerwoną kartkę w meczu z Motorem Lublin. Zagrożeni kolejną pauzą są Krystian Słowicki i Tomas Statkevicius. Do składu po pauzie z kolei powrócił Michał Twardowski.

Kadra Wigier na mecz z Puszczą Niepołomice:

Karol Salik, Mateusz Grabowski, Patryk Koszycki, Rafał Bujnowski, Przemysław Makarewicz, Krystian Słowicki, Adam Pomian, Grażvydas Mikulenas, Damian Sobolewski, Andrzej Niewulis, Vasily Tagil, Tomas Statkevicius, Maciej Kisiel, Paweł Pianka, Michał Twardowski, Tomasz Bobrowski, Łukasz Walicki.

Zapraszamy na transmisję radiową meczu Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki do radia EstacjaFM. Poczętek relacji ok. godz. 15:50. Aby posłuchać, kliknij TUTAJ.

W dziale WIGRY LIVE aktualizowany będzie tylko wynik spotkania.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media