OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dariusz Mazur prezesem Wigier
17 czerwca 2019, 09:22

Dariusz Mazur ponownie prezesem Wigier! 49- latek po nieco ponad roku od złożenia swojej rezygnacji, znów stanie za sterami Suwalskiego Klubu Sportowego.

– Od dłuższego czasu w Klubie był wakat Prezesa, po tym jak z tej funkcji zrezygnował Sylwester Cimochowski. Wigry od zawsze były w moim sercu i bardzo zależy mi na tym, aby ten Klub funkcjonował jak najlepiej. Zrobię wszystko, żeby nie zawieźć zaufania Zarządu i mam nadzieję, że już w nadchodzącym sezonie dostarczymy wiele radości naszym kibicom – mówi Dariusz Mazur.

Znany suwalski przedsiębiorca prezesem Wigier był już w latach 2011-2018, a jeszcze wcześniej, bo od 2007 roku pracował w Klubie jako dyrektor sportowy. Przez 11 lat rządów Dariusza Mazura, biało-niebiescy odnieśli wiele sukcesów. Awansowali na zaplecze Lotto Ekstraklasy, czy też otarli się o finał Pucharu Polski. Zdaniem wielu kibiców był to najlepszy czas w historii suwalskiej piłki nożnej.

– Wracając do Klubu stawiam sobie 3 cele – mówi Mazur. – Pierwszy z nich jest celem sportowym. Przede wszystkim musimy utrzymać I ligę dla Suwałk, ale pamiętajmy też o naszej młodzieży. Moim marzeniem jest, aby w wyjściowym składzie Wigier zobaczyć kiedyś 5 wychowanków. Junior starszy powalczy w nadchodzącym sezonie o awans do makroregionu, natomiast junior młodszy do Centralnej Ligi Juniorów. Drugim celem jest podniesienie wartości marketingowej Wigier, natomiast trzecim – utworzenie siatki skautingowej na terenie północno-wschodniej Polski. Chciałbym, abyśmy wyszukiwali piłkarskie talenty i żeby Ci najzdolniejsi trafiali właśnie do Suwałk.

Witamy ponownie, Prezesie i życzymy powodzenia!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media