OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dawid Szulczek żegna się z Wigrami
8 listopada 2021, 15:05

Trener Dawid Szulczek odchodzi z suwalskich Wigier. 31-latek przenosi się do Poznania, gdzie przejmie zespół z Ekstraklasy.

Dawid Szulczek prowadził Wigry Suwałki w 55 spotkaniach rozgrywek eWinner 2. ligi oraz Pucharu Polski. Zwyciężał w 26 meczach, 14 zremisował i w 15 musiał uznać wyższość rywali. Wszystko ma jednak swój początek i swój koniec. Nasza współpraca z tym szkoleniowcem właśnie dobiegła końca.

Solidna postawa suwalskiej drużyny w tegorocznych rozgrywkach ligowych oraz 4. miejsce w poprzednim sezonie nie pozostała niezauważona. Szkoleniowiec biało-niebieskich przenosi się do Poznania, gdzie przejmie ekstraklasową Wartę.

Klub w przeszłości nigdy nie blokował awansu sportowego i dalszego rozwoju swoim trenerom i zawodnikom, i w tym przypadku postąpiliśmy podobnie. Lubimy działać bezkonfliktowo, dlatego podaliśmy sobie z Dawidem Szulczkiem ręce i tak jak w dobrej atmosferze spotkaliśmy się przed rokiem, tak i teraz żegnamy się w dobrym klimacie. Życzymy trenerowi wielu sukcesów i satysfakcji z pracy z zespołem Warty na poziomie Ekstraklasy – powiedział Marek Wołągiewicz Wiceprezes Zarządu Klubu.

Dziękujemy za wszystko, Trenerze i życzymy powodzenia w dalszych etapach kariery.

Zespół biało-niebieskich przejmie nowy trener, którego nazwisko poznacie już dziś wieczorem.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media