OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Do Płocka aby postawić kropkę nad „i”
25 maja 2016, 23:36

W niedzielę o 15.00 Wigry zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Płock. Suwalczanie chcą wywieźć z boiska wicelidera korzystny wynik, który ostatecznie da utrzymanie w lidze na kolejny sezon.

Po zwycięstwie z Sandecją 2:0 w Suwałkach zapanowały optymistyczne nastroje. Dominik Nowak twierdzi jednak, że utrzymanie Biało-Niebieskich nie jest jeszcze pewne. Trener Wigier zapowiedzia, że w meczu z Wisłą Płock jego drużyna będzie starała się o zwycięstwo, tak aby ostatni mecz dla jego podopiecznych nie miał już pod tym względem żadnego znaczenia.

W poprzedniej kolejce w „meczu o ekstraklasę” Wisła rozbiła Zawiszę Bydgoszcz. Płocczanie przed rekordową na własnym stadionie publicznością 7400 widzów wygrali z Zawiszą 5:0 i tym samym stali się drugim zespołem, po Arce Gdynia, który w przyszłym sezonie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Czy zatem Biało-Niebiescy powinni liczyć w niedzielę na taryfę ulgową? Niekoniecznie. Nafciarze zapowiadają walkę o do końca o jak najlepszy bilans.

W historii pierwszoligowych potyczek obu zespołów Wigrom jeszcze nie udało się zwycężyć. W ubiegłym sezonie Biało-Niebiescy zremisowali 1:1 na wyjeździe i przegrali 1:2 w Suwałkach. W tym sezonie mecz rozgrywany na stadionie przy ul. Zarzecze również zakończył się wynikiem 1:2. Czekamy na przełamanie!

Wisła Płock – Wigry Suwałki, 29 maja, 15:00

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media