Do przerwy 1:0…
17 sierpnia 2013, 15:38

Po pierwszej połowie w Lublinie suwalczanie przegrywają z miejscowym Motorem 1-0. Jak na razie jedynego gola zdobył w 12 minucie z rzutu wolnego Dawid Ptaszyński. Niestety z powodu problemów technicznych Relacja Live nie doszła do skutku.

Pierwsze minuty to przewaga gości, która skutkowała bramką. W 12 minucie z rzutu wolnego z okolic 20 metra prowadzenie Motorowi dał Dawid Ptaszyński. Później to Wigry przejęły inicjatywę. W 17 minucie świetną sytuację strzałem głową z 5 metra zmarnował Kamil Lauryn. Dwie minuty później Tomasz Tuttas wpakował piłkę do siatki gospodarzy, ale sędzia dopatrzył się przewinienia napastnika Wigier.

Wigry: Karol Salik – Artur Bogusz, Kamil Wenger, Bartosz Widejko, Adam Pomian, Valentin Jeriomenko, Kamil Lauryn, Paweł Omilianowicz, Marcin Tarnowski, Tomasz Tuttas, Aleksandar Atanacković

Motor: Paweł Lipiec, Kacper Wróblewski, Piotr Karwan, Ivan Udarević, Damian Falisiewicz – Dawid Ptaszyński, Patryk Koziara, Damian Jaroń, Tomasz Sedlewski, Maciej Tataj, Mateusz Broź