OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dobry początek rezerw
9 sierpnia 2014, 16:10

Podopieczni Andrzeja Spury wygrali swoje pierwsze spotkanie w IV lidze, pokonując 3:1 Sokoła Sokółkę. Bramki dla Wigier zdobyli Bartosz Bujalski, Piotr Karłowicz i Mateusz Romachów.

Drugi zespół, a właściwie druga jedenastka pierwszego zespołu bez większego problemu pokonała rywala. Suwalczanie już do przerwy prowadzili 3:0. W drugiej odsłonie drużyna nieco się rozluźniła, co spowodowało strzelenie honorowej bramki przez Sokół.

Zwycięstwo na inaugurację przyćmiły kontuzje piłkarzy I zespołu. Ostra gra zawodników gości, na którą pozwalali sędziowie doprowadziła do urazów Davida Makaradze i Mateusza Romachowa.

– To wina sędziego, który pozwolił rywalom na brutalna grę – oburza się Andrzeja Spura, trener suwalskich rezerw. – Arbiter z Łap pokazał zawodnikom z Sokółki tylko dwie żółte kartki, a powinno być przynajmniej tyle czerwonych. Nie było mowy o sporcie. Kończyliśmy ten mecz w „10” – narzeka.

Najprawdopodobniej kontuzje nie są jednak tak poważne jak się spodziewano. Romachów i Makaradze na pewno nie będą mogli zagrać w dwóch najbliższych spotkaniach Wigier.

Wigry II Suwałki 3:1 (3:0) Sokół Sokółka

Bramki: 8′ Bujalski, 33′ Karłowicz, 35′ Romachów – 75′ Kul.

Wigry II: Sobolewski – Wasilewski, Wenger, Wichtowski, Robert Kupszta (55′ Petelski), Romachów, Bujalski, Drągowski (65′ Marek Kupszta), Biel, Makaradze, Karłowicz (46′ Stasiński).

Sokół: Serafin – Sidorowicz (46′ Citko), Woronowicz, Dzienis, Daniel Tochwin, Kobelis, Dziewiątkowski (50′ Górski), Stelmaszek (85′ Wojciech Kul), Dawid Tochwin, Bobowik, Kamil Kul (85′ Szoda).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media