OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Dobrze weszliśmy w dzisiejsze spotkanie”
10 maja 2014, 23:33

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka pokonali Garbarnię Kraków aż 4:0. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu zespołów?

Krzysztof Szopa: Chciałbym pogratulować drużynie Wigier efektownego i w pełni zasłużonego zwycięstwa. Jeżeli chodzi o grę, to w pierwszej połowie wyglądało to tak, jakbyśmy nie wyjechali jeszcze z Krakowa. Utrata bramek, przez „wielbłądy” doprowadiła do tego, że przegrywaliśmy 3:0 i było już po meczu, W drugiej połowie chcieliśmy zachować twarz, zdając sobie sprawę z wyniku, staraliśmy się doprowadzić do strzelenia honorowej bramki, nie udało się, ale straciliśmy natomiast kolejną bramkę. Przegraliśmy zasłużenie i właściewie oddaliśmy trzy punkty przez kuriozalne błędy obrony.

Zbiniew Kaczmarek: Dziękuję trenerowi za gratulację. Uważam, że dobrze weszliśmy w dzisiejsze spotkanie i dominowaliśmy od samego początku. Zespół starał się realizować założenia i fragmentami bardzo dobrze to wyglądało. Jest nad czym jeszcze pracować, ale zdrużyna chce realizować pewne założenia i to mnie cieszy. Cieszą trzy punkty, które przybliżają nas do utrzymania, myślę że jeszcze trzy i matematycznie będziemy w II lidzę i już w przyszłym tygodniu, w Łowiczu będziemy starali się zainkasować te trzy punkty.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media