OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dominik Nowak trenerem Wigier
31 marca 2016, 09:39

Nowy szkoleniowiec zadebiutuje w najbliższą sobotę podczas domowego spotkania suwalczan z MKS-em Kluczbork.

Dominik Nowak został nowym trenerem pierwszoligowych Wigier Suwałki. Zastąpił na tym stanowisku Donatasa Venceviciusa, który złożył rezygnację.

44-letni Dominik Nowak pracował w przeszłości w KS Polkowice, z którym awansował z czwartej do pierwszej ligi. W sezonie 2012/13 prowadził pierwszoligową Flotę Świnoujście, później był menadżerem sportowym w pierwszoligowym Chrobrym Głogów, a ostatnio trenerem trzecioligowego Motoru Lublin.

Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie jak najszybsze wyprowadzenie Wigier ze strefy spadkowej i oddalenie się od niej.

– Oglądałem wszystkie mecze Wigier – powiedział dziś podczas konferencji prasowej Dominik Nowak. – Suwalski zespół ma duży potencjał, stać go na zwycięstwa z każdym pierwszoligowcem. O słabych stronach nie będę się wypowiadał, by nie zdradzać swoich spostrzeżeń rywalom.

Dominik Nowak przyznał, że największa bolączką biało-niebieskich jest nieskuteczność. Przez nią Wigry zremisowały ostatnio w Olsztynie, ale nowy szkoleniowiec chwali zawodników za to, że potrafili się podnieść ze stanu 0:2.

Zdaniem trenera, bardzo ważny będzie sobotni mecz z MKS-em Kluczbork, w którym Wigry muszą przerwać serię dziewięciu kolejnych porażek na własnym boisku.

– Liczę na pomoc, na doping kibiców, no i na łut szczęścia, którego Wigrom wyraźnie brakuje – powiedział szkoleniowiec.

W najbliższą sobotę (2 kwietnia) o godz. 18.00 Wigry podejmą wyprzedzający je w tabeli I ligi tylko o jeden punkt MKS Kluczbork. Bilety na ten mecz można kupować w klubowym sklepiku-wyspie Wigier w galerii handlowo-rozrywkowej Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą też dostępne od 10.00 w kasach stadionu.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media