OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Donatas Vencevicius nie jest już trenerem Wigier
27 kwietnia 2014, 22:33

W dniu 27.04.2014 zarząd klubu w porozumieniu z trenerem Donatasem Venceviciusem, podjął decyzję, o zakończeniu dotychczasowej współpracy.

Po porażce 0:1 z Olimpią Zambrów trener oddał się do dyspozycji zarządu Klubu i obie strony – po wspólnej dyskusji – uznały, że obecna formuła współpracy już się wyczerpała.

Zarząd chce podziękować Donatasowi Venceviciusowi za prawie trzy lata dobrej i sumiennej pracy. Życzymy mu sukcesów w pracy trenerskiej na zawodowej ścieżce kariery piłkarskiego szkoleniowca.

– Mam ogromny żal do piłkarzy za postawę w kilku meczach rundy wiosennej, a w szczególności za dzisiejszą porażkę . Stworzyliśmy im doskonałe warunki do pracy, zarówno w okresie przygotowawczym, jak i w trakcie rundy. Oczekiwania kibiców, a także zarządu były znacznie większe niż dotychczasowe wyniki – mówi Dariusz Mazur. – Wszyscy w klubie, a zwłaszcza piłkarze muszą mieć świadomość, że oczekiwania sportowe wobec nich są tak samo wysokie, jak nakłady środków przeznaczane zarówno na drużynę jak i przygotowania do sezonu. 

– Chcemy zatrudnić trenera, który nie tylko dokończy obecne rozgrywki, ale również poprowadzi zespół w następnym sezonie – dodaje prezes Wigier. – Zdajemy sobię sprawę, że odrobienie 9 punktów straty do miejsca premiowanego awansem w 7 meczach graniczy z cudem i w chwili obecnej cel stawiany przed sezonem 2013/2014, czyli pozostanie w centralnych rozgrywkach II ligi stał się głównym zadaniem nowego szkoleniowca i drużyny.

Decyzja co do wyboru nowego trenera Wigier zapadnie we wtorek. Do tego czasu zajęcia z pierwszym zespołem prowadził będzie II trener Andrzej Olszewski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media