OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Donatas Vencevicius zastąpił Marka Witkowskiego
22 maja 2011, 12:11

Doskonale znany z występów na polskich boiskach, wielokrotny reprezentant Litwy, a ostatnio asystent trenera Reprezentacji Litwy został nowym szkoleniowcem Wigier Suwałki.Wczoraj na posiedzeniu Zarządu SKS Wigry, zapadła decyzja o powołaniu nowego szkoleniowca suwalskiej drużyny. Dontas Vencevicius będzie pełnił obowiązki trenera na pewno do końca sezonu 2010/2011. Jego zadaniem jest utrzymanie drużyny Wigier w II lidze.Nowy trener ma bogate doświadczenia z polskich i europejskich boisk. Jako piłkarz zdobył mistrzostwa Litwy, Polski oraz Danii w barwach Ĺťalgirisu Wilno, Polonii Warszawa i FC Kopenhaga. Jako trener zdobył wicemistrzostwo Litwy z Suduvą Mariampol oraz prowadził Vetrę Wilno w pamiętnym meczu z Legią (3:0). Obecnie jest zatrudniony w Litewskiej Federacji Piłkarskiej jako asystent selekcjonera Reprezentacji Litwy.”Wczoraj po południu otrzymałem propozycję poprowadzenia suwalskiej drużyny do końca obecnego sezonu, przyjąłem ją i zrobię wszystko aby utrzymać zespół Wigier w II lidze piłkarskiej. Otrzymałem zgodę litewskiej federacji na pracę w Suwałkach i rozpoczynam ją od poniedziałku” powiedział Donatas Vencevicius.Vencevicius zastąpi na stanowisku dotychczasowego szkoleniowca. Trener Marek Witkowski, który ma kontrakt do 30 czerwca 2011 roku pozostaje w klubie do końca jego obowiązywania. Do wtorku zapadną decyzję odnośnie zakresu jego obowiązków w SKS Wigry.

Doskonale znany z występów na polskich boiskach, wielokrotny reprezentant Litwy, a ostatnio asystent trenera Reprezentacji Litwy został nowym szkoleniowcem Wigier Suwałki.
Wczoraj na posiedzeniu Zarządu SKS Wigry, zapadła decyzja o powołaniu nowego szkoleniowca suwalskiej drużyny. Dontas Vencevicius będzie pełnił obowiązki trenera na pewno do końca sezonu 2010/2011. Jego zadaniem jest utrzymanie drużyny Wigier w II lidze.
Nowy trener ma bogate doświadczenia z polskich i europejskich boisk. Jako piłkarz zdobył mistrzostwa Litwy, Polski oraz Danii w barwach Ĺťalgirisu Wilno, Polonii Warszawa i FC Kopenhaga. Jako trener zdobył wicemistrzostwo Litwy z Suduvą Mariampol oraz prowadził Vetrę Wilno w pamiętnym meczu z Legią (3:0). Obecnie jest zatrudniony w Litewskiej Federacji Piłkarskiej jako asystent selekcjonera Reprezentacji Litwy.
„Wczoraj po południu otrzymałem propozycję poprowadzenia suwalskiej drużyny do końca obecnego sezonu, przyjąłem ją i zrobię wszystko aby utrzymać zespół Wigier w II lidze piłkarskiej. Otrzymałem zgodę litewskiej federacji na pracę w Suwałkach i rozpoczynam ją od poniedziałku” powiedział Donatas Vencevicius.
Vencevicius zastąpi na stanowisku dotychczasowego szkoleniowca. Trener Marek Witkowski, który ma kontrakt do 30 czerwca 2011 roku pozostaje w klubie do końca jego obowiązywania. Do wtorku zapadną decyzję odnośnie zakresu jego obowiązków w SKS Wigry.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media