OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dotacja od Marszałka Województwa Podlaskiego
12 września 2020, 12:42

Suwalskie Wigry ze wsparciem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego. Prezes Dariusz Mazur odebrał wczoraj symboliczny czek na kwotę 100 tys. zł.

Wigry Suwałki są jedną z dwóch drużyn, która reprezentuje województwo podlaskie na centralnym szczeblu rozgrywek. Przed wczorajszym meczem ze Skrą Częstochowa, biało-niebiescy otrzymali czek na dotację od Marszałka Województwa Podlaskiego w wysokości 100 tys. zł.

– Po raz pierwszy w historii klubu otrzymaliśmy tak duże wsparcie ze strony urzędu marszałkowskiego. Pozwoli to na rozwój pierwszej drużyny, dzięki czemu inne środy przeznaczymy m.in. na szkolenie młodzieży. – powiedział prezes klubu Dariusz Mazur.

W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego Pana Artura Kosickiego symboliczny czek dla naszego klubu wręczyli przed meczem Pan Paweł Wnukowski – radny Sejmiku Województwa Podlaskiego, Pan Mariusz Nahajewski – dyrektor biura Marszałka Województwa Podlaskiego w towarzystwie Pana Jacka Chańko – byłego piłkarza Jagielloni Białystok oraz Pana Sławomira Sieczkowskiego – radnego Rady Miejskiej w Suwałkach. 

Bardzo dziękujemy za ten piękny gest i wsparcie naszej drużyny!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media