OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dotkliwe kary finansowe dla piłkarzy Wigier.
17 października 2011, 09:01

Dotkliwe kary finansowe dla piłkarzy Wigier. To decyzja zarządu suwalskiego klubu. Działacze dokonali w niedzielę wieczorem wnikliwej analizy ostatnich spotkań piłkarzy i postanowili nałożyć na nich kary finansowe. 

Powodem jest głównie brak zaangażowania i nieprofesjonalne podejście do wykonywania obowiązków. Nie ujawniono wysokości kar nałożonych na poszczególnych graczy.

– Musieliśmy wyciągnąć konsekwencje po ostatniej, kompromitującej porażce naszego zespołu. Nie pozwolimy, aby piłkarze wykazywali brak profesjonalnego podejścia do wykonywania swojego zawodu – powiedział Dariusz Mazur, prezes Wigier. Opinię prezesa podziela trener Donatas Vencevicius – Od pewnego czasu niektórzy piłkarze zachowują się tak jakby piłka nożna nie była dla nich najważniejsza, a przy takim podejściu nie sposób osiągać dobre wyniki sportowe – powiedział.

Nie wykluczone, że to nie jedyne konsekwencje, jakie dotkną suwalskich piłkarzy. Po dwóch porażkach na własnym stadionie Wigry wylądowały na przedostatnim miejscu w tabeli II Ligi.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media