OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dramat Wigier przed derbami
20 maja 2011, 05:46

Dramatyczna sytuacja kadrowa suwalskich Wigier. Do derbowego meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie suwalczanie przystąpią bez ośmiu podstawowych zawodników. Do grona nieobecnych dołączył Karol Salik, który na treningu doznał kontuzji palców i nie wystąpi już do końca sezonu. Trwają gorączkowe starania klubu o zgłoszenie do rozgrywek doświadczonego bramkarza. Na tej pozycji trener Marek Witkowski ma w kadrze tylko Błażeja Barwickiego, bowiem trzeci bramkarz Mateusz Grabowski jest także kontuzjowany. Po wczorajszej skandalicznej decyzji Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej w dwóch najbliższych spotkaniach zabraknie Grażvydasa Mikulenasa, o czym już wcześniej informowaliśmy. Za kartki muszą pauzować również Kamil Lauryn i  Gediminas Krusa. Z powodu kontuzji pachwiny w Olecku nie wystąpi również kapitan „biało-niebieskich” – Marcin Rogoziński. Przypomnijmy, że od dawna kontuzjowani są Damian Sobolewski, Michał Danilczyk i Daniel Ołowniuk. Sytuacja kadrowa wygląda fatalnie i to przed jednym z najważniejszych meczów w sezonie. Kilka dni temu do rozgrywek zostali zgłoszeni dwaj juniorzy – obrońca Sebastian Sienkiewicz i napastnik Michał Jegliński. Mecz Wigry Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie dziś o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Olecku przy ul. Park 1.

Dramatyczna sytuacja kadrowa suwalskich Wigier. Do derbowego meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie suwalczanie przystąpią bez ośmiu podstawowych zawodników. Do grona nieobecnych dołączył Karol Salik, który na treningu doznał kontuzji palców i nie wystąpi już do końca sezonu. Trwają gorączkowe starania klubu o zgłoszenie do rozgrywek doświadczonego bramkarza. Na tej pozycji trener Marek Witkowski ma w kadrze tylko Błażeja Barwickiego, bowiem trzeci bramkarz Mateusz Grabowski jest także kontuzjowany.

Po wczorajszej skandalicznej decyzji Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej w dwóch najbliższych spotkaniach zabraknie Grażvydasa Mikulenasa, o czym już wcześniej informowaliśmy. Za kartki muszą pauzować również Kamil Lauryn i  Gediminas Krusa. Z powodu kontuzji pachwiny w Olecku nie wystąpi również kapitan „biało-niebieskich” – Marcin Rogoziński. Przypomnijmy, że od dawna kontuzjowani są Damian Sobolewski, Michał Danilczyk i Daniel Ołowniuk. Sytuacja kadrowa wygląda fatalnie i to przed jednym z najważniejszych meczów w sezonie. Kilka dni temu do rozgrywek zostali zgłoszeni dwaj juniorzy – obrońca Sebastian Sienkiewicz i napastnik Michał Jegliński.

Mecz Wigry Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie dziś o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Olecku przy ul. Park 1.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media