OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Drobne urazy strzelców
20 kwietnia 2016, 13:24

Damian Gąska, Kamil Adamek i Kamil Zapolnik odczuwają jeszcze trudy ostatniego meczu. W piątek o 16.30 gra wewnętrzna na głównej płycie.

Piłkarze Wigier mają czas by solidnie potrenować i wyleczyć urazy, których po ostatnim meczu nie brakuje. W najbliższy weekend suwalczan czeka ligowa pauza. Wigry dostaną w tym czasie trzy punkty za zwycięstwo walkowerem z wycofanym z rozgrywek Dolcanem Ząbki.

W środę przed południem piłkarze trenowali na głównej płycie stadionu przy Zarzeczu. W planach mają jeszcze zajęcia w siłowni. W czwartek w planach są aż dwa treningi na boisku, o 10.00 i 16.00. Dzień później, w piątek o 16.30, drużyna rozegra wewnętrzną grę na głownej płycie, a w sobotę trenować będzie w siłowni.

Ligowa przerwa powinna przysłużyć się przede wszystkim strzelcom goli w sobotnim meczu z Pogonią Siedlce. Damian Gąska, Kamil Adamek i Kamil Zapolnik narzekają bowiem na drobne urazy. Najpoważniej wygląda niedyspozycja tego ostatniego, który był zmuszony przerwać treningi.

– Kamil Zapolnik ma problemy z łydką, na szczęście to nic poważnego. W czwartek ma wznowić treningi. Damian Gąska i Kamil Adamek, którzy zmagają się odpowiednio z naciągniętą dwójką i stłuczonym śródstopiem, ćwiczą, ale potrzebują jeszcze kilku dni, by rozbić to na maksymalnych obrotach- mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny Wigier.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media