OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Druga rocznica śmierci Tomasza Godlewskiego
3 czerwca 2011, 07:05

Dziś mija druga rocznica śmierci Tomasza Godlewskiego – założyciela firmy Stollar. Tomasz Godlewski zmarł 3 czerwca 2009 roku w wieku zaledwie 40 lat. Przez dłuższy okres walczył z ciężką chorobą.Tomasz Godlewski był człowiekiem wielkiego serca, znanym w Suwałkach ze wspierania wielu akcji charytatywnych oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. Jeśli chodzi o sport, miał szczególne zamiłowanie do piłki nożnej. Firma Stollar jest od czterech lat sponsorem strategicznym Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”. To właśnie między innymi dzięki Tomaszowi Godlewskiemu kibice w Suwałkach mieli możliwość przeżywania wielu emocji i świętowania historycznego awansu do II lig w sezonie 2007/2008. Chociaż Tomasz Godlewski odszedł tak szybko, pozostał na zawsze w naszej pamięci.

Dziś mija druga rocznica śmierci Tomasza Godlewskiego – założyciela firmy Stollar. Tomasz Godlewski zmarł 3 czerwca 2009 roku w wieku zaledwie 40 lat. Przez dłuższy okres walczył z ciężką chorobą.

Tomasz Godlewski był człowiekiem wielkiego serca, znanym w Suwałkach ze wspierania wielu akcji charytatywnych oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. Jeśli chodzi o sport, miał szczególne zamiłowanie do piłki nożnej. Firma Stollar jest od czterech lat sponsorem strategicznym Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”. To właśnie między innymi dzięki Tomaszowi Godlewskiemu kibice w Suwałkach mieli możliwość przeżywania wielu emocji i świętowania historycznego awansu do II lig w sezonie 2007/2008. Chociaż Tomasz Godlewski odszedł tak szybko, pozostał na zawsze w naszej pamięci.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media