OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Drugi dzień treningów Wigier
2 lipca 2013, 16:42

Minął drugi dzień od kiedy suwalczanie rozpoczęli okres przygotowawczy. W dzisiejszym treningu, na którym odbyła się gra wewnętrzna, udział brali ci sami zawodnicy co wczoraj. Trener podjął pierwsze decyzje co do ich przydatności w drużynie.

W Suwałkach zostało już tylko trzech testowanych piłkarzy. Należą do nich Norbert Dregier, Dominik Zalewski oraz Tomasz Ćwiel.

-Przyjrzeliśmy się zaproszonym zawodnikom w trakcie dzisiejszej gry i postanowiliśmy zostawić trzech z nich do końca tygodnia, natomiast reszcie podziękowaliśmy. Będziemy dalej sprawdzać kolejnych piłkarzy, którzy pojawiać się będą w ciągu najbliższych dni- powiedział trener biało-niebieskich Donatas Vencevicius.

Na dzisiejszych zajęciach pojawił się również Andrzej Olszewski, były piłkarz m.in takich klubów jak Legia Warszawa, Hapoel Bet Szean, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław czy Polonia Bytom. Ostatnio pełnił on funkcję asystenta trenera w Pogonii Siedlce. W dniu jutrzejszym najprawdopodobniej podpisze roczną umowę z Wigrami, w których będzie zarówno zawodnikiem jak i trenerem bramkarzy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media