OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziękujemy za doping !
31 sierpnia 2015, 20:10

Fantastyczną atmosferę stworzyli w niedzielę kibice Wigier. Podczas meczu ze Stomilem trybuny suwalskiego stadionu wypełniły się po brzegi. 

Spotkanie obserwowało aż 3066 osób. Wielu kibiców przyszło w biało-niebieskich barwach. Wszyscy rewelacyjnie dopingowali piłkarzy.

– Naszym kibicom należą się wielkie podziękowania i słowa uznania – mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.- Ostatni raz tak wspaniałą atmosferę stworzyli, kiedy awansowaliśmy do I ligi. Teraz, już na zapleczu ekstraklasy ustanowili rekord frekwencji. Chwała zwłaszcza tym, którzy do samego końca zagrzewali piłkarzy do boju. I ich, i zawodników mogę pocieszyć tylko stwierdzeniem, że przed nami jeszcze wiele spotkań, które mogą przeistoczyć się w równie atrakcyjne i emocjonujące, wspólnie tworzone widowiska.

– Serdecznie dziękuję kibicom za wspaniały doping, za to, że wspierali drużyną do samego końca- powiedział tuż po meczu trener Wigier Zbigniew Kaczmarek.

Pod wrażeniem atmosfery na stadionie jest też pomocnik Wigier Bartłomiej Kalinkowski, który na twitterze napisał: Przepraszam kibiców za wczorajszą porażkę. Spisaliście się świetnie, wspaniale było widzieć komplet widzów. Niestety, nie dorównaliśmy poziomem do waszego, ale mamy kolejne mecze do wygrania aby przekonac Was do przychodzenia na Zarzecze !

W najbliższa sobotę biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli MKS-em Kluczbork. Kolejny mecz na suwalskim stadionie przy ul. Zarzecze w sobotę, 12 września. Tego dnia o godz. 19 Wigry podejmą Chojniczankę Chojnice.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media