OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziękujemy że byliście z nami!
24 września 2010, 08:34

Potrafimy grać razem! Udowodnił to wtorkowy mecz 1/16 Pucharu Polski Wigry Suwałki – Korona Kielce. Chociaż nasi piłkarze przegrali i odpadli z rozgrywek, to możemy być dumni z tego co wydarzyło się w Suwałkach. Mimo, że nasz stadion jest modernizowany i są z tego tytułu pewne utrudnienia, organizacyjnie wszystko wypadło bez zarzutu.Dosłownie wszyscy stanęli na wysokości zadania. Piłkarze włożyli w spotkanie maksimum zaangażowania, a kibice stworzyli piękną oprawę i byli ze swoim zespołem do ostatniego gwizdka arbitra. Mało tego, fani ,,biało- niebieskich” zaangażowali się też w organizację przedsprzedaży biletów na mecz. Efekt był znakomity. Na trybunach nadkomplet – naprawdę piękny widok! Dobrą pracę wykonali też pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy starannie przygotowali obiekt, w tym murawę stadionu przy ulicy Zarzecze. Mecz z Koroną udowodnił, że środowisko piłkarskie w Suwałkach potrafi wspaniale grać razem i stworzyć naprawdę wielkie wydarzenie. Integrujmy się częściej, tak może być przecież również na meczach ligowych.

Potrafimy grać razem! Udowodnił to wtorkowy mecz 1/16 Pucharu Polski Wigry Suwałki – Korona Kielce. Chociaż nasi piłkarze przegrali i odpadli z rozgrywek, to możemy być dumni z tego co wydarzyło się w Suwałkach. Mimo, że nasz stadion jest modernizowany i są z tego tytułu pewne utrudnienia, organizacyjnie wszystko wypadło bez zarzutu.

Dosłownie wszyscy stanęli na wysokości zadania. Piłkarze włożyli w spotkanie maksimum zaangażowania, a kibice stworzyli piękną oprawę i byli ze swoim zespołem do ostatniego gwizdka arbitra. Mało tego, fani ,,biało- niebieskich” zaangażowali się też w organizację przedsprzedaży biletów na mecz. Efekt był znakomity. Na trybunach nadkomplet – naprawdę piękny widok! Dobrą pracę wykonali też pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy starannie przygotowali obiekt, w tym murawę stadionu przy ulicy Zarzecze. 

Mecz z Koroną udowodnił, że środowisko piłkarskie w Suwałkach potrafi wspaniale grać razem i stworzyć naprawdę wielkie wydarzenie. Integrujmy się częściej, tak może być przecież również na meczach ligowych.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media