OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziękujemy że byliście z nami!
24 września 2010, 08:34

Potrafimy grać razem! Udowodnił to wtorkowy mecz 1/16 Pucharu Polski Wigry Suwałki – Korona Kielce. Chociaż nasi piłkarze przegrali i odpadli z rozgrywek, to możemy być dumni z tego co wydarzyło się w Suwałkach. Mimo, że nasz stadion jest modernizowany i są z tego tytułu pewne utrudnienia, organizacyjnie wszystko wypadło bez zarzutu.Dosłownie wszyscy stanęli na wysokości zadania. Piłkarze włożyli w spotkanie maksimum zaangażowania, a kibice stworzyli piękną oprawę i byli ze swoim zespołem do ostatniego gwizdka arbitra. Mało tego, fani ,,biało- niebieskich” zaangażowali się też w organizację przedsprzedaży biletów na mecz. Efekt był znakomity. Na trybunach nadkomplet – naprawdę piękny widok! Dobrą pracę wykonali też pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy starannie przygotowali obiekt, w tym murawę stadionu przy ulicy Zarzecze. Mecz z Koroną udowodnił, że środowisko piłkarskie w Suwałkach potrafi wspaniale grać razem i stworzyć naprawdę wielkie wydarzenie. Integrujmy się częściej, tak może być przecież również na meczach ligowych.

Potrafimy grać razem! Udowodnił to wtorkowy mecz 1/16 Pucharu Polski Wigry Suwałki – Korona Kielce. Chociaż nasi piłkarze przegrali i odpadli z rozgrywek, to możemy być dumni z tego co wydarzyło się w Suwałkach. Mimo, że nasz stadion jest modernizowany i są z tego tytułu pewne utrudnienia, organizacyjnie wszystko wypadło bez zarzutu.

Dosłownie wszyscy stanęli na wysokości zadania. Piłkarze włożyli w spotkanie maksimum zaangażowania, a kibice stworzyli piękną oprawę i byli ze swoim zespołem do ostatniego gwizdka arbitra. Mało tego, fani ,,biało- niebieskich” zaangażowali się też w organizację przedsprzedaży biletów na mecz. Efekt był znakomity. Na trybunach nadkomplet – naprawdę piękny widok! Dobrą pracę wykonali też pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji, którzy starannie przygotowali obiekt, w tym murawę stadionu przy ulicy Zarzecze. 

Mecz z Koroną udowodnił, że środowisko piłkarskie w Suwałkach potrafi wspaniale grać razem i stworzyć naprawdę wielkie wydarzenie. Integrujmy się częściej, tak może być przecież również na meczach ligowych.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media