OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziś mecz w Katowicach
6 września 2014, 09:51

Już dzisiaj biało-niebieskich czeka kolejne ligowe starcie, tym razem w Katowicach, z miejscową GieKSą. Początek meczu o godzinie 18:00.

Suwalczanie już wczoraj przyjechali do Chorzowa. W autokarze zanalazło się już dwóch nowych piłkarzy Wigier. michał Kopczyński i Maksims Rafalskis są już gotowi do debiutu w Wigrach. 

– Po dwóch kolejnych porażkach, w Katowicach chcemy zdobyć punkty – mówi Zbigniew Kaczmarek, szkoleniowiec suwalczan. – Za wszelką cenę będą chcieli wygrać także gospodarze, którzy w ostatnich trzech spotkaniach zanotowali remis i dwa zwycięstwa.  Mają ich dopingować liczni kibice, zanosi się na emocjonujące widowisko.

GieKSa po sześciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami na koncie. Najlepszym strzelcem zespołu z Katowic jest Grzegorz Goncerz, który dotychczas zdobył sześć bramek, co daje mu pierwsze miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy I ligi.

Relacja live z tego spotkania prowadzona będzie przez nas na portalu suwalki24.pl. Powodem przeniesienia relacji na tą stronę jest nasz ciągły problem z serwerami, nad którymi pracujemy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media