OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziś mecz ze Stalą Stalowa Wola
29 września 2010, 06:55

Dziś w Suwałkach Wigry podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola. Początek meczu o 14.00. Goście wystąpią bez trzech kontuzjowanych piłkarzy. To Jaromir Wieprzęć, Michał Kachniarz i Jarosław Piątkowski. Pod znakiem zapytania stoi też występ narzekającego na uraz Rafała Turczyna.”Stalówka” na mecz z Wigrami wyjechała we wtorek rano.Wczoraj piłkarze gości mieli rozruch na stadionie w Augustowie, gdzie także nocowali.  Stal to spadkowicz z I ligi. Chociaż goście mieli fatalny start w tegorocznych rozgrywkach II ligi, z meczu na mecz odrabiali straty i są obecnie wiceliderem. Ich bilans to sześć wygranych, jeden remis i trzy porażki. Zajmujące dziesiąte miejsce Wigry legitymują się wynikiem: dwie wygrane, sześć remisów i jedna porażka.Najskuteczniejszym snajperem zespołu ze Stalowej Woli jest Kamil Gęśla, który ma na koncie pięć trafień. W Wigrach po trzy mają Sebastian Radzio i Grażvydas Mikulenas.W drużynie Stali Stalowa Wola występuje ,,nasz” bramkarz. Bartłomiej Dydo, bo o nim mowa, miał swój epizod w Wigrach w sezonie 2006/2007. Teraz jest podporą Stali. Nie puścił gola w II lidze od pięciuset minut.Przypomnijmy, że na dzisiejszy mecz będzie można wejść za darmo.

Dziś w Suwałkach Wigry podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola. Początek meczu o 14.00. Goście wystąpią bez trzech kontuzjowanych piłkarzy. To Jaromir Wieprzęć, Michał Kachniarz i Jarosław Piątkowski. Pod znakiem zapytania stoi też występ narzekającego na uraz Rafała Turczyna.”Stalówka” na mecz z Wigrami wyjechała we wtorek rano.
Wczoraj piłkarze gości mieli rozruch na stadionie w Augustowie, gdzie także nocowali.  Stal to spadkowicz z I ligi. Chociaż goście mieli fatalny start w tegorocznych rozgrywkach II ligi, z meczu na mecz odrabiali straty i są obecnie wiceliderem. Ich bilans to sześć wygranych, jeden remis i trzy porażki. Zajmujące dziesiąte miejsce Wigry legitymują się wynikiem: dwie wygrane, sześć remisów i jedna porażka.
Najskuteczniejszym snajperem zespołu ze Stalowej Woli jest Kamil Gęśla, który ma na koncie pięć trafień. W Wigrach po trzy mają Sebastian Radzio i Grażvydas Mikulenas.
W drużynie Stali Stalowa Wola występuje ,,nasz” bramkarz. Bartłomiej Dydo, bo o nim mowa, miał swój epizod w Wigrach w sezonie 2006/2007. Teraz jest podporą Stali. Nie puścił gola w II lidze od pięciuset minut.
Przypomnijmy, że na dzisiejszy mecz będzie można wejść za darmo.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media