OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziś wyjątkowy dzień dla SKS „Wigry”
19 sierpnia 2009, 06:55

19 sierpnia to wyjątkowy dzień dla całego środowiska związanego z suwalskimi Wigrami. Jak wcześniej informowaliśmy, dziś przypada pierwsza rocznica śmierci wychowanka Sparty Augustów i wieloletniego zawodnika Wigier – Rafała Trockiego, który rok temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym w Augustowie. Także dzisiaj swoje czterdzieste urodziny obchodziłby ś.p. Tomasz Godlewski – właściciel firmy Stollar – sponsora strategicznego Wigier. Tomasz Godlewski znany był ze swojej społecznej działalności w Suwałkach. Sponsorował wiele imprez masowych, futsalową drużynę „Stollar”, a przede wszystkim Suwalski Klub Sportowy „Wigry”. Dwa lata temu podał rękę Wigrom, które przeżywały wówczas trudny okres, głównie przez problemy finansowe. To właśnie dzięki Tomaszowi Godlewskiemu suwalczanie po raz pierwszy w swojej historii zaistnieli na drugoligowej mapie Polski.Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i nie tylko na stadion miejski przy ul. Zarzecze 26. Dziś o godz. 15:45 zostanie rozegrany towarzyski mecz ku uczczeniu pamięci Rafała Trockiego i Tomasza Godlewskiego. Wigry Suwałki zagrają ze Spartą Augustów. Wstęp wolny.
UWAGA! Uroczysta msza święta w intencji Rafała Trockiego odbędzie się o godz. 18:00 w augustowskim kościele przy ul. 29 listopada.

19 sierpnia to wyjątkowy dzień dla całego środowiska związanego z suwalskimi Wigrami. Jak wcześniej informowaliśmy, dziś przypada pierwsza rocznica śmierci wychowanka Sparty Augustów i wieloletniego zawodnika Wigier – Rafała Trockiego, który rok temu zginął tragicznie w wypadku samochodowym w Augustowie. Także dzisiaj swoje czterdzieste urodziny obchodziłby ś.p. Tomasz Godlewski – właściciel firmy Stollar – sponsora strategicznego Wigier. Tomasz Godlewski znany był ze swojej społecznej działalności w Suwałkach. Sponsorował wiele imprez masowych, futsalową drużynę „Stollar”, a przede wszystkim Suwalski Klub Sportowy „Wigry”. Dwa lata temu podał rękę Wigrom, które przeżywały wówczas trudny okres, głównie przez problemy finansowe. To właśnie dzięki Tomaszowi Godlewskiemu suwalczanie po raz pierwszy w swojej historii zaistnieli na drugoligowej mapie Polski.
Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i nie tylko na stadion miejski przy ul. Zarzecze 26. Dziś o godz. 15:45 zostanie rozegrany towarzyski mecz ku uczczeniu pamięci Rafała Trockiego i Tomasza Godlewskiego. Wigry Suwałki zagrają ze Spartą Augustów. Wstęp wolny.


UWAGA! Uroczysta msza święta w intencji Rafała Trockiego odbędzie się o godz. 18:00 w augustowskim kościele przy ul. 29 listopada.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media