OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Echa sukcesu i nowy sponsor
27 sierpnia 2010, 09:53

Ostatnia wygrana biało – niebieskich w PP z Górnikiem Łęczna odbiła się dużym echem medialnym w całym kraju. Informacje o sukcesie Wigier można było usłyszeć między innymi w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1.    Z radością informujemy, iż PPUH „BOSS” – firma z Suwałk specjalizująca się w systemach roletowych od 1 września będzie sponsorem Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry. Założycielem firmy jest wieloletni kibic, Jan Letkiewicz. Jak mówi sam Letkiewicz, decyzja o sponsoringu Wigier nie była efektem ostatniego sukcesu, lecz zwykłą chęcią pomocy i wsparcia suwalskiego klubu. Działacze oraz piłkarze serdecznie dziękują PPUH „BOSS” oraz zapraszają kolejne firmy do współpracy z SKS Wigry.

Ostatnia wygrana biało – niebieskich w PP z Górnikiem Łęczna odbiła się dużym echem medialnym w całym kraju. Informacje o sukcesie Wigier można było usłyszeć między innymi w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1.    

Z radością informujemy, iż PPUH „BOSS” – firma z Suwałk specjalizująca się w systemach roletowych od 1 września będzie sponsorem Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry. Założycielem firmy jest wieloletni kibic, Jan Letkiewicz. Jak mówi sam Letkiewicz, decyzja o sponsoringu Wigier nie była efektem ostatniego sukcesu, lecz zwykłą chęcią pomocy i wsparcia suwalskiego klubu. Działacze oraz piłkarze serdecznie dziękują PPUH „BOSS” oraz zapraszają kolejne firmy do współpracy z SKS Wigry.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media