OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Firma „B Complex” gra z Wigrami!
16 marca 2021, 18:06

Nasz wieloletni sponsor zdecydował się przedłużyć współpracę z naszym klubem.

Firma „B Complex” zdecydowała się kontynuować współpracę z naszym klubem. Przyjaciel Wigier od wielu lat wspiera biało-niebieskich. Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe „B COMPLEX” Spółka z o.o. powstało w 1995 roku w Suwałkach. Podstawową działalnością spółki jest kompleksowa realizacja obiektów mieszkalnych, sportowych, użyteczności publicznej, a także przedsięwzięć drogowych. Ich profesjonalizm i wysoka jakość usług poparte są ponad 20-letnim doświadczeniem oraz szerokim uznaniem eskpertów z branży. Posiadają fachową wiedzę oraz niezbędne kwalifikacje do realizacji najbardziej wymagających inwestycji

Dziękujemy bardzo za cenne wsparcie!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media