OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Firma Grodno gra z Wigrami
25 sierpnia 2020, 12:36

Tuż przed startem nowego sezonu 2020/2021 do grona Sponsorów Oficjalnych dołączyła Firma Grodno.

Nasz nowy Sponsor od wielu lat jest obecny na suwalskim rynku i na swoje 30 lecie związał się z naszym Klubem. Logo Firmy Grodno będzie widoczne na spodenkach pierwszego zespołu Wigier. „Cieszymy się że kolejne Firmy dołączają do grona Sponsorów naszego Klubu. Dziękujemy za zaufanie i witamy Firmę Grodno w gronie Wielkiej Wigierskiej Rodziny” – powiedział Marek Wołągiewicz Dyrektor Zarządzający Klubu.

Korzystając z okazji poprosiliśmy Pana Jarosława Jurczaka – Wiceprezesa Zarządu Grodno S.A. o przybliżenie naszym kibicom profilu działalności firmy oraz co ciekawego Sponsor przygotował naszym sympatykom.

Od ilu lat firma Grodno jest obecna na suwalskim rynku?

Nasz oddział przy ul. Przytorowej otworzyliśmy w 2012 r., natomiast z Suwałkami i regionem związani jesteśmy znacznie dłużej – już wcześniej mieliśmy tu wielu klientów i partnerów biznesowych. Zdążyliśmy dobrze poznać suwalski rynek, nawiązać wiele świetnych relacji i zwyczajnie zżyć się z tutejszą społecznością. Mamy szerokie grono stałych klientów, dla których jesteśmy pierwszym wyborem jeśli chodzi o kompleksową obsługę elektrotechniczną inwestycji budynkowych – mieszkań, domów, czy obiektów biznesowych. To dla nas bardzo duża wartość i solidny fundament pod dalszy rozwój na Suwalszczyźnie.

Jaki jest profil działalności Firmy?

Grodno jest czołową polską firmą oferującą kompleksową pomoc w realizacji energooszczędnych inwestycji budynkowych. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych, dostarczamy asortyment i usługi w zakresie pomp ciepła, automatyki budynkowej, klimatyzacji i wentylacji.

Na polskim rynku dystrybucji elektrotechniki jesteśmy drugą największą siecią hurtowni. Natomiast jeśli chodzi o realizację zielonych projektów i energooszczędnych budynków – robimy to najlepiej.

Klient, np. budujący dom, znajdzie u nas wszystko czego potrzebuje w zakresie elektrotechniki – w tym osprzęt elektryczny, oświetlenie, produkty z obszaru smart home, a także wspomniane rozwiązania z dziedziny OZE, włącznie z pełną usługą instalacyjną.

Tym co nas wyróżnia na rynku jest olbrzymie doświadczenie – w bieżącym roku Grodno obchodzi jubileusz 30-lecia działalności, a 9 lat na samym rynku fotowoltaicznym. Pod kątem doświadczenia, jakości, a także precyzji w dopasowaniu oferty do potrzeb danej inwestycji – deklasujemy konkurencję.

Czym kierowała się Firma nawiązując współpracę z Wigrami Suwałki S.A?

Dobrze czujemy się w Suwałkach, dlatego widząc taką możliwość, chcemy wychodzić poza działalność czysto biznesową, w większym stopniu angażować się w życie społeczne, relacje z mieszkańcami. Wigry to rozpoznawalny, lubiany klub i mamy nadzieję, że współpraca jeszcze bardziej zbliży nas do Suwalszczyzny, do mieszkańców regionu.

Decyzja o współpracy z Wigrami wynika również z faktu, że sami jesteśmy dużymi fanami piłki nożnej. Od wielu lat w różnych formach udzielamy się w tej dyscyplinie. Młode talenty wpieramy poprzez współpracę ze szkółką piłkarką FCB Escola Varsovia. Ponadto jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu Grupy Grodno jest coroczny turniej piłkarski Grodno Cup, w którym sam biorę aktywny udział jako zawodnik. Zdecydowanie jest to dyscyplina bliska naszym sercom.

Warto też podkreślić, że jeśli chodzi o suwalski sport, nie ograniczamy się do piłki nożnej – dwa tygodnie temu nawiązaliśmy współpracę z klubem Ślepsk Malow Suwałki z siatkarskiej ekstraklasy. Uważamy, że takie działania skutecznie zbliżają nas do mieszkańców i utrwalają naszą obecność w Suwałkach. Obie współprace zostały zawarte w roku, na który przypadają dwie okrągłe rocznice – 300 lat nadania praw miejskich Suwałkom oraz 30 lat działalności Grodna. Niech to będzie zwiastun długiej i owocnej współpracy.

Jakie korzyści będą mieli kibice Wigier i klienci Firmy dzięki nawiązaniu współpracy?

Chcemy brać aktywny udział w życiu klubu i mamy nadzieję, że nawiązana współpraca przysłuży się jego dalszemu rozwojowi. Dostrzegamy w niej duży potencjał, przede wszystkim reklamowy. Zależy nam, by kibice Wigier mieli świadomość, że ta symboliczna złotówka z każdej instalacji zrealizowanej przez Grodno, z każdego sprzedanego przez nas produktu, będzie wspierała klub. I oczywiście nasze zaangażowanie będzie tym większe, z im większym zainteresowaniem spotkamy się jako firma.

Nowym projektem Firmy jest rozwój Fotowoltaiki i Pomp Ciepła. Na co mogą liczyć kibice i sympatycy Wigry Suwałki ?

Jeśli rozważają energooszczędną inwestycję – np. w fotowoltaikę lub pompy ciepła – nie mogli trafić lepiej.

W przeciwieństwie do wielu nowopowstających firm w branży, jako doświadczony podmiot od lat stawiamy na jakość i markowe produkty. Realizujemy instalacje, które służyć będą przez dekady. Zapewniamy pełną transparentność w zakresie zastosowanych komponentów, a także stabilność gwarancyjną. Pomagamy na każdym etapie realizacji inwestycji, włącznie z pomocą w otrzymaniu dotacji.

Szczególnie dla kibiców przygotowujemy obecnie specjalną ofertę, po której szczegóły zapraszamy do naszego oddziału w Suwałkach przy Przytorowej 19.

Piłkarzy Wigier w nowych strojach Lotto z Logo Firmy Grodno będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek (28 sierpnia) o godzinie 18:00 w meczu z Olimpią Elbląg. Serdecznie zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media