OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Firma Salag sponsorem transmisji
18 maja 2011, 19:55

Firma Salag została Sponsorem Generalnym transmisji radiowych z meczów piłkarzy suwalskich Wigier przeprowadzanych na antenie internetowego radia EstacjaFM. Tym samym kibice będą mogli posłuchać relacji ze wszystkich spotkań „biało-niebieskich” do końca obecnego sezonu. Najbliższa transmisja już w piątek (20 maja) o godz. 17:00. Podopieczni Marka Witkowskiego zagrają w Olecku w roli gospodarza z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Dziękujemy serdecznie Panu Adamowi Galasowi – właścicielowi firmy Salag. Zachęcamy także do współpracy kolejne przedsiębiorstwa.Firma SALAGjest producentem innowacyjnych produktów wykończeniowych wnętrz domów. Firma została założona w roku 1997 i jest prowadzona przez Adama Galasa. Szczyci się  posiadaniem własnego działu konstrukcyjnego i narzędziowego, co pozwala na wdrażanie najnowszych technologii. Wyjątkowe właściwości wyrobów, szeroka gama kolorystyczna oraz doświadczenie w produkcji umożliwiło firmie SALAG odnieść sukcesy również na rynkach międzynarodowych. W ubiegłym roku lista krajów do których sprzedaje firma SALAG wzrosła do trzynastu.Adam Galas, właściciel suwalskiej firmy Salag, otrzymał w USA patent na swój wynalazek – listwę przypodłogową. System został już dużo wcześniej doceniony przez jury na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Eureka w Brukseli oraz Concours Lepine w Paryżu, odpowiednio srebrnym i brązowym medalem.Sam twórca Adam Galas został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Wynalazczości Królestwa Belgii.Istota wynalazku polega na tym, że listwa składa się z dwóch części – dolnej na stałe przymocowanej do ściany oraz górnej którą w dowolnej chwili można zdemontować i to bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to wykonywanie remontów (malowanie ścian, tapetowanie) bez demontażu listew, oraz pozwala na prowadzenie przewodów zasilania, antenowych, internetowych i innych pod powierzchnią listwy.Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jako pierwszy nadał temu wynalazkowi statut ochronny. W innych krajach wniosek patentowy został zgłoszony i nadal oczekuje na pełną ochronę. Wniosek Patentowy został zgłoszony zarówno w Europie i w USA w listopadzie 2004 roku.Źródło informacji: www.podlaskie.strefabiznesu.pl

Firma Salag została Sponsorem Generalnym transmisji radiowych z meczów piłkarzy suwalskich Wigier przeprowadzanych na antenie internetowego radia EstacjaFM. Tym samym kibice będą mogli posłuchać relacji ze wszystkich spotkań „biało-niebieskich” do końca obecnego sezonu. Najbliższa transmisja już w piątek (20 maja) o godz. 17:00. Podopieczni Marka Witkowskiego zagrają w Olecku w roli gospodarza z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Dziękujemy serdecznie Panu Adamowi Galasowi – właścicielowi firmy Salag. Zachęcamy także do współpracy kolejne przedsiębiorstwa.

Firma SALAG
jest producentem innowacyjnych produktów wykończeniowych wnętrz domów. Firma została założona w roku 1997 i jest prowadzona przez Adama Galasa. Szczyci się  posiadaniem własnego działu konstrukcyjnego i narzędziowego, co pozwala na wdrażanie najnowszych technologii. Wyjątkowe właściwości wyrobów, szeroka gama kolorystyczna oraz doświadczenie w produkcji umożliwiło firmie SALAG odnieść sukcesy również na rynkach międzynarodowych. W ubiegłym roku lista krajów do których sprzedaje firma SALAG wzrosła do trzynastu.

Adam Galas, właściciel suwalskiej firmy Salag, otrzymał w USA patent na swój wynalazek – listwę przypodłogową. System został już dużo wcześniej doceniony przez jury na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Eureka w Brukseli oraz Concours Lepine w Paryżu, odpowiednio srebrnym i brązowym medalem.

Sam twórca Adam Galas został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Wynalazczości Królestwa Belgii.

Istota wynalazku polega na tym, że listwa składa się z dwóch części – dolnej na stałe przymocowanej do ściany oraz górnej którą w dowolnej chwili można zdemontować i to bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to wykonywanie remontów (malowanie ścian, tapetowanie) bez demontażu listew, oraz pozwala na prowadzenie przewodów zasilania, antenowych, internetowych i innych pod powierzchnią listwy.

Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jako pierwszy nadał temu wynalazkowi statut ochronny. W innych krajach wniosek patentowy został zgłoszony i nadal oczekuje na pełną ochronę. Wniosek Patentowy został zgłoszony zarówno w Europie i w USA w listopadzie 2004 roku.

Źródło informacji: www.podlaskie.strefabiznesu.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media