OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
FTU ,,EKO” z suwalskimi Wigrami
3 sierpnia 2010, 11:37

Firma Firma Transportowo – Usługowa ,,EKO” z Jeleniewa została kolejnym sponsorem SKS Wigry Suwałki.- Cieszymy się, że dołączyliśmy do grupy wspierającej suwalską piłkę nożną. To najpopularniejsza dyscyplina w mieście, mająca najwięcej kibiców. Jestem przekonany, że współpraca z SKS Wigry przyniesie wymierne efekty dla obu stron- powiedział Mirosław Andruczyk, prezes FTU EKO.Firma Transportowo – Usługowa „EKO” jest spółką cywilną istniejącą na rynku od 1990 roku. Świadczy usługi zmierzające do poprawy czystości, higieny oraz estetycznego wyglądu otaczającego nas środowiska. Posiada bardzo nowoczesne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę. Gwarantuje to znakomicie sprawdzający się system odbioru, odzysku oraz przekazania do utylizacji różnego rodzaju odpadów. FTU ,,EKO” działa na terenie Suwałk, Sejn i Olecka oraz na terenie powiatu suwalskiego, sejneńskiego, oleckiego i augustowskiego. Zarząd SKS Wigry zaprasza do współpracy kolejne firmy.

Firma Firma Transportowo – Usługowa ,,EKO” z Jeleniewa została kolejnym sponsorem SKS Wigry Suwałki.
– Cieszymy się, że dołączyliśmy do grupy wspierającej suwalską piłkę nożną. To najpopularniejsza dyscyplina w mieście, mająca najwięcej kibiców. Jestem przekonany, że współpraca z SKS Wigry przyniesie wymierne efekty dla obu stron- powiedział Mirosław Andruczyk, prezes FTU EKO.
Firma Transportowo – Usługowa „EKO” jest spółką cywilną istniejącą na rynku od 1990 roku. Świadczy usługi zmierzające do poprawy czystości, higieny oraz estetycznego wyglądu otaczającego nas środowiska. Posiada bardzo nowoczesne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę. Gwarantuje to znakomicie sprawdzający się system odbioru, odzysku oraz przekazania do utylizacji różnego rodzaju odpadów. FTU ,,EKO” działa na terenie Suwałk, Sejn i Olecka oraz na terenie powiatu suwalskiego, sejneńskiego, oleckiego i augustowskiego. Zarząd SKS Wigry zaprasza do współpracy kolejne firmy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media