OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Futbolfejs.pl sponsorem Wigier
16 lutego 2016, 18:28

Nazwa ogólnopolskiego portalu piłkarskiego pojawi się na koszulkach zawodników pierwszoligowych Wigier.

Portal piłkarski Futbolfejs.pl został nowym sponsorem Wigier. Jego nazwa znajdzie się na koszulkach piłkarzy. Poinformowano o tym podczas konferencji prasowej na stadionie miejskim, w której udział wzięli Dariusz Mazur, prezes Wigier i Dariusz Tuzimek, redaktor naczelny Futbolfejs.pl.

– Rozwijamy się, jako opiniotwórczy portal zdobywamy coraz silniejsza pozycję w sieci – powiedział Dariusz Tuzimek. – Uznaliśmy, że pierwsza liga piłkarska jest niedoceniana przez ogólnopolskie media. Chcemy ją pokazywać i opisywać z każdej strony. Z racji długiej znajomości z suwalskim środowiskiem i wiedzy o planach rozwoju , wybór Wigier był oczywisty. Chcemy być częścią tego projektu. Nie wykluczamy jednak, że zawrzemy umowy sponsorskie czy też patronackie z innymi klubami.

– Znaleźliśmy nowego sponsora, którego logo, wierzę że z korzyścią dla obu stron, będzie widniało na koszulkach Wigier – powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu. – Wiosną drużyna ma grać przede wszystkim skuteczniej, ma zdobywać więcej punktów niż jesienią. Nad jej wzmocnieniem od dawna pracujemy, stworzyliśmy jej optymalne warunki przygotowań- dodał.

Prezes poinformował też, że klub prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania nowego napastnika. Jest szansa, że wkrótce dołączy on do drużyny Wigier, która trenuje na Cyprze.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media